10% تخفیف بیشتر در صورت خرید نقدی!

سرم ضد جوش چای سبز بریلی

موجود

196,900 تومان

محصولات درمان جوش و جای جوش

تقریبا همه ی ما حداقل در دوران نوجوانی با جوش ها دست و پنجه نرم می کنیم. اما علاوه بر جوش، جای جوش نیز بسیاری از اوقات باعث آسیب به زیبایی پوست می شود.

محصولات درمان جوش و جای جوش، با استفاده از فرمولاسیونی متفاوت به درمان این مرود می پردازند. برای درمان جوش موادی استفاده می شود که علاوه بر از بین بردن جوش، باعث خشکی پوست نگردد و رطوبت کلی پوست را کاهش ندهد.

محصولاتی که برای از بین بردن جای جوش استفاده می شوند حاوی سالیسیلیک اسید و یک سری ترکیبات دیگر مانند ویتامین سی هستند که در مجموع باعث روشن شدن پوست و یکدست شدن رنگ پوست می گردند.

چرا دچار جوش صورت یا بدن می شویم؟

شایع ترین دلیل ایجاد جوش یک باکتری به نام پروپیونی باکتریوم اکنس است. در دوران نوجوانی، غده های تولید چربی فعال تر می شوند. این مساله در طی بلوغ اتفاق می افتد و به دلیل تولید بیشتر سبوم توسط این غده ها پوست به شدت چرب می شود.

این چربی باعث مسدود شدن منافذ باز پوست می گردد و جوش ایجاد می شود. در حالت دیگر، باکتری ها از این چربی تغذیه می کنند و مواد دفعی آن ها باعث ایجاد جوشه ا می شود. یکی دیگر از حالت ها، ترکیب چربی با آلودگی های محیطی مانند گرد و غبار است که باعث مسدود شدن منافذ باز پوست می شود.

اکثر جوش های سر سیاه، جوش سر سفید و دیگر جوش ها به این شیوه شکل می گیرند. اما یکی دیگر از دلایل ایجاد جوش، تغییرات هورمونی، استرس یا تغذیه و سبک زندگی نادرست است.

در هر صورت انسان علاوه بر صورت، در قسمت های مختلف بدن نیز دچار جوش می شود که این جوش ها، ظاهر جذابی به پوست نمی دهند و هر فردی می خواهد از شرشان راحت شود.

تاثیر روتین های پوستی در از بین رفتن پوست

گفتیم که اکثر جوش ها به دلیل افزایش ترشح سبوم ایجاد می شوند. با توجه به جنس پوست هر فرد، میزان چربی پوست نیز متفاوت است.

بعضی از افراد ذاتا پوست چربی دارند و بیشتر با جوش ها درگیر هستند. اگر چه جنس پوست در تمام طول عمر ثابت نیست، اما می توان گفت این افراد همیشه باید روتین منظمی برای کنترل چربی پوست داشته باشند.

پوست های ترکیبی و نرمال به مقدار کمتری این مشکلات را دارند، اما در هر صورت رعایت روتین های مراقبت از پوست ضروری است.

با رعایت یک روتین پوست می توانید چربی پوست را تا حدی کنترل کنید و از به وجود آمدن جوش ها جلوگیری نمایید. اما همچنان امکان دارد، دچار جوش های پوستی شویم. به همین دلیل باید به سراغ راه های درمان نیز برویم.

چگونه پوستی سالم و بدون جوش داشته باشیم؟

داشتن پوستی سالم، یک شبه و با رعایت چند نکته ساده حاصل نمی شود. پوست شفاف و زیبا، نتیجه یک سبک زندگی سالم است.

در قدم اول باید رژیم غذایی درستی داشته باشید. فست فودها، غذاهای چرب و هله هوله بیشتر باعث ایجاد جوش می شوند. می توانید این موارد را با غذاهای سالم، سبزیجات و میوه ها جایگزین کنید. میوه ها حاوی ویتامین ها و مواد معدنی هستند که باعث رطوبت پوست و حفظ حالت شاداب آن می شوند.

به دنبال رژیم غذایی سالم، باید سبک زندگی سالمی را نیز دنبال کنید. قسمتی از این سبک مربوط است به زمان خوابیدن و ساعت خواب در شبانه روز. حتما به اندازه کافی بخوابید و استراحت کنید. ورزش کردن هم بر سلامت پوست تاثیر می گذارد و هم یکی از موارد سبک زندگی سالم است. قسمت دیگر سبک زندگی سالم، به سلامت روان بر می گردد. نداشتن استرس و اضطراب و سلامت روان بخشی از سبک زندگی سالم است.

در کنار این موارد، همچنان ممکن است به دلایل مختلف با جوش درگیز شویم. به همین دلیل استفاده از ضد جوش ها می تواند یک راه حل باشد. اما اگر می خواهید در مرود سلامت و زیبایی پوست بیشتر بدانید، می توانید به قسمت مجله زیبایی سایت رنگدونه مراجعه کنید.

درمان جوش و جای جوش به چه صورت است؟

اگر می خواهید بدانید ضد جوش ها به چه صورت عمل می کنند، در این چند خط با ما همراه باشید.

یکی از کارهایی که ضد جوش انجام می دهد، تنظیم چربی پوست است. یعنی با تنظیم چربی پوست، حالت نرمال به پوست بر می گردد که پوست نه چرب است و نه خشک.

مورد دوم عملکرد ضد جوش در پاک سازی منافذ باز پوست است. گفتیک که چربی در داخل منافذ پوست تجمع می یابد و جوش ها به وجود می آیند. ضد جوش ها با پاکسازی منافذ پوست مانع از تجمع چربی و رشد باکتری ها می شوند.

این دو عملکرد، در جلوگیری از ایجاد جوش های جدید موثر است. اما ضد جوش ها برای از بین بردن جوش های قدیمی نیز مفید اند. یک ضد جوش خوب، جوش های سر سیاه و سایر جوش ها را از بین می برد.

بعضی از محصولات رایج به این شیوه عمل می کردند که با از بین بردن پوست، چربی و رطوبت کلی پوست را کاهش می داند، در محصولات اورجینال سایت رنگدونه، این مورد وجود ندارد.

ضد جوش های موجود در این سایت، نه تنها باعث خشکی پوست و آسیب پوستی نمی شوند بلکه بر خاصیت الاستیته و شاداب بودن پوست نیز می افزایند.

حال که جوش ها از بین رفتند، باید فکری به حال جای جوش های قدیمی نیز کرد. جای جوش ممکن است به صورت زخم، گود رفتگی یا لک روی پوست باقی بماند.

محصولات از بین برنده ی جای جوش قابلیت پر کردن گود رفتگی های جای جوش را به مرور زمان دارند. این محصولات حتی می توانند جای زخم ناشی از بریدگی، سوختگی و عمل جراحی را نیز درمان کنند.

گودی های ناشی از آکنه با این محصولات بر طرف می شود و شما پوستی صاف و یک دست خواهید داشت. اسکار و جای جوش، یکی از مواردی است که زیبایی و شادابی پوست را از بین می برد.

برخی از محصولات ضد جوش، با قدرت پاک کنندگی عمقی پوست و لایه بردا ی، سبب از بین  رفتن بافت های مرده و ترمیم بافت پوست می شوند. در کل این محصولات را می توان برای درمان جای زخم، درمان جای جوش و حتی گزش حشرات استفاده کرد.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.