نمایش 1–32 از 42 نتیجه

کرم مرطوب کننده و آبرسان پوست

منافز باز، آکنه و جوشش های سر سیاه بیشتر در پوست های چرب دیده می شوند.در این موارد باید محصول مخصول پوست چرب استفاده شود، در غیر اینصورت چربی اضافی بر روی پوست باقی می ماند و منافذ باز پوست را می بندد که باع تحریک پوست و ایجاد آکنه می شود به همین دلیل افرادی که پوستشان چرب است باید از کرم مرطوب کننده فاقد چربی استفاده کنند تا منافذ پوست مسدود نشود.

روزانه حداقل 2 بار صورت خود را با آب و صابون ملایم بشویید اما دقت کنید که تعداد شستشو ها زیاد نشود و از صابون یا ژل مرطوب کننده پوست قوی استفاده نکنید.بهتر است با آب ولرم دوش بگیرید نه با آب داغ! آب داغ رطوبت پوست را از بین می برد و آب سرد پوست را شکه می کند.برای اینکه از پوست چرب مراقبت کنید بهتر است از بخور استفاده کنید تا هم چربی پوست متعادل شود و هم منافذ پوست باز شود.

برای پاکسازی و آبرسانی پوست چرب می توانید از مرطوب کننده پوست چرب استفاده کنید.چون این مرطوب کننده فاقد چربی است و از ایجاد لایه چربی بر روی پوست جلوگیری می نماید.بردر پوست های مستعد آکنه از مرطوب کننده هایی استفاده کنید که دارایی مواد التیام دهنده پوست باشند تا تحریک ناشی از شست و شو پوست را از بین ببرد.

تفاوت کرم آبرسان و مرطوب کننده چیست؟

آبرسان و مرطوب کننده در دنیای تجارت تعریف به خصوصی ندارند و شرکت های ارائه دهنده این نوع محصول به دلخواه و با توجه به محصولات تولیدی خود تعاریف جداگانه ای ارائه کرده اند

مرطوب کننده

مرطوب کننده ها موادی بر پایه روغن هستند این مواد با ایجاد لایه ای بر روی سطح پوست مانع خارج شدن آب از سطح آن می شوند همچنین مرطوب کننده ها نقش بسیار مهمی در کاهش خشکی پوست و افزایش لطافت آن دارند.

آبرسان

آبرسان ها مانندگلیسیرین و هیالورونیک اسید آب را از هوا و پوست جذب می کنند و در سطح پوست نگهداری می کننددرست است که هدف نهایی آبرسانی به پوست است اما انتخاب محصول مناسب کاملا به پوست شما بستگی دارد