10% تخفیف بیشتر در صورت خرید نقدی!

کمپرس سرد و گرم چشمی

موجود

59,500 تومان

سرم تقویت مژه بیوآکوا

موجود

104,500 تومان

کرم دور چشم روز لیفوشا ( اوپن باکس)

اتمام موجودی

51,000 تومان

کرم دور چشم دراگون بلاد بالانس

اتمام موجودی

310,000 تومان

کرم دور چشم ضدپیری سم مار بالانس

اتمام موجودی

310,000 تومان

خرید کرم دور چشم

یکی از مهمترین و حساس ترین نواحی پوست صورت،پوست اطراف چشمان شما می باشد چرا؟؟ چونن این ناحیه از پوست یکی از اولین نقاط چهره شماست که علائم پیری در آن مشخص می شود!

همونطور که میدونید چشم و ناحیه های اطراف آن خیلی از عواطف و احساسات ما رو نشون میده مثل :خندیدن، گریه،شادی و غم تمامی این عوامل و حتی کشیدن و یا در معرض آفتاب قرار گرفتن پوست اطراف چشم باعث ایچاد چین و چروک در این نواحی می شود.ایجاد تفییر و جوانسازی پوست و نواحی دور چشم باعث می شود تا شما جوانتر به نظر بیایید و شادابی و طراوت را به چهره شما بر می گرداند.اما همیشه یک سوال اساس پیش میاد که:

آیا همه ی محصولات مراقبتی دور چشم برای تمامی سنین قابل استفاده هست یا خیر؟

در جواب این سوال باید بگویم خیر!

محصولات مراقبتی دور چشم برای سنین مختلفی آماده و تولید می شود و علاوه بر سن عوامل زیادی مثل نوع پوست و همچنین موردی که به دنبال رفع آن هستید بر انتخاب محصول تاثیر بسیار زیادی دارد اما هنوز جواب ای سوال رو نگرفتیم:
برای سنین مختلف از چه نوع محصول پوستی برای مراقبت از نواحی دور چشم استفاده کنیم؟

محصولات دور چشم برای 12-19 سالگی

نیازی به کرم دور چشم ندارید اما همیشه از کرم ضد آفتاب و عینک آفتابی UV400 استفاده نمایید.

محصولات دور چشم برای 20-30 سالگی

از یک کرم مرطوب کننده خوب استفاده کنید که حاوی اسید هیالورونیک یا  ceramidesباشد. از این محصولات با توجه به خشکی پوست خود روزی یک یا دو مرتبه استفاده کنید. همچنین مطمئن شوید که حساسیتی به آن کرم‌ها نداشته باشید.

محصولات دور چشم برای ۳۰- ۴۰ سالگی

همزمان با استفاده از کرم دور چشم، مصرف ویتامین C ، چای سبز و دیگر آنتی اکسیدان‌ها را فراموش نکنید. این کار باعث می‌شود که اطراف چشم روشن‌تر شود و تولید کلاژن در پوست تسریع گردد. شب‌ها از کرم دور چشم استفاده کنید البته می‌توانید صبح‌ها هم دوباره کرم را تجدید کنید برای این منظور می‌توانید از یک کرم با فرمولاسیون سبک‌تر استفاده کنید تا آرایش چشم شما خراب نشود.

محصولات دور چشم برای ۴۰-۵۰ سالگی

در این سنین سعی کنید از محصولی استفاده کنید که حاوی رتینول باشد تا خطوط ریز دور چشم، بافت و حتی رنگ پوست را بهبود بخشد. همچنین باید اسید هیالورونیک هم برای حفظ رطوبت پوست داشته باشد. از کرم‌های حاوی رتینول فقط شب‌ها استفاده کنید. اگر پوستتان خشک است می‌توانید روزها از کرم حاوی اسید هیالورونیک برای مرطوب نگه داشتن چشم استفاده کنید.

محصولات دور چشم برای ۵۰-۶۰ سالگی

از کرم‌هایی استفاده کنید که حاوی پپتید باشند ( در مواد تشکیل دهنده آن “پپتید ” مثل “پلی پپتید” و یا استیل هگزاپپتید۳ وجود داشته باشد) . پپتید باعث تحریک و تولید کلاژن پوست می‌شود و خطوط ریز دور چشم را کم می‌کند. عموما این محصولات ملایم هستند و محرک نیستند بنابراین می‌توانید از آن‌ها دوبار در روز استفاده کنید.

محصولات دور چشم برای ۶۰ سال به بعد

در این سنین شما نیاز به محصولی دارید که حاوی فاکتورها رشد با نام مستعار فاکتورهای رشد اپیدرمال ( EGF) باشند. فاکتورهای رشد عبارتند از مگاپپتید که باعث رشد سلولهای پوستی شده و بیشتر اساس گیاهی دارند. ( به عنوان یک مثال سلولهای بنیادی سیب) و یا به طور مصنوعی تولید می‌شوند. محصولاتی که حاوی فاکتورهای رشد می‌باشند به تولید دوباره پوست کمک کرده و نمای ظاهری خطوط دورچشم و چین و چروک‌ها را بهبود می‌دهند. روزی دوبار از این کرم‌ها استفاده نمایید؛ اگر دورچشمتان کدر است، محصولی که حاوی کافئین است می‌تواند موثر باشد.

کلمات کلیدی:

بهترین کرم دور چشم بالای 50 سال – بهترین مارک کرم دور چشم برای تیرگی – بهترین کرم دور چشم بالای 40 سال – بهترین کرم دور چشم برای زیر 30 سال – کرم دور چشم خارجی – کرم دور چشم rk نی نی سایت – عوارض کرم دور چشم – بهترین کرم دور چشم طبیعی

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.