10% تخفیف بیشتر در صورت خرید نقدی !

برق لب گابرینی

موجود

95,000 تومان

پنکک مات گابرینی

موجود

210,000 تومان

تینت لب شامپاینی

موجود

45,000 تومان

تینت لب گابرینی

موجود

110,000 تومان

روغن لب گابرینی

موجود

110,000 تومان

بالم لب یوشاس

موجود

65,000 تومان

تینت لب شیگلم

موجود

541,695 تومان

رژ گونه مایع شیگلم

موجود

548,625 تومان

رژ لب استیکی حجم دهنده شیگلم

موجود

560,175 تومان

کانسیلر فول کاور شیگلم

موجود

542,850 تومان

خرید لوازم آرایشی اصل و با کیفیت

آرایش کردن و استفاده از انواع مختلف محصولات آرایشی جزو فعالیت‌ های پرطرف‌دار در بین خانم ‌ها می‌باشد. امروزه نمی‌شود که شما در میان وسایل و ابزار های یک خانم بگردید و ردپایی از لوازم آرایشی در این ابزار ها پیدا نکنید. به همین دلیل تقریباً همه خانم ‌ها به استفاده از محصولات آرایشی علاقه نشان می‌دهند و بدون استفاده از آن ‌ها نمی‌توانند به بسیاری از فعالیت‌ های خودشان بپردازند. به‌ همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم که بیشتر در رابطه با این محصولات برای شما صحبت کنیم و نکات جامع و کاملی در رابطه با این محصولات برای شما داریم. توجه نمایید که اگر شما هم جزو طرف ‌داران پروپاقرص این محصولات هستید باید حتما سعی کنید که اطلاعاتی در رابطه با این محصولات بدست بیاورید تا بتوانید با استفاده‌ی درست و اصولی از این محصولات از بروز مشکلات گوناگون جلوگیری کنید و همچنین به سعی کنید که زیبایی و جلوه‌ی این محصولات را چندین برابر کنید. محصولات آرایشی امروزه به یک بخش بسیار بزرگ و پردرآمد از اقتصاد بسیاری از کشور ها تبدیل شده‌اند که این ‌موضوع نشان از پر طرف‌دار بودن استفاده از این محصولات دارد. این محصولات هم می‌توانند به زیبایی ما کمک کنند و هم در صورت استفاده نشدن درست، می‌توانند زیبایی طبیعی ما را از بین ببرند. به‌ همین دلیل شما باید به‌ عنوان یک بانو حتما در رابطه با استفاده درست از محصولات آرایشی اطلاعات کسب کنید تا بتوانید از آسیب رسیدن به پوست خودتان جلوگیری کنید و از استفاده کردن از این محصولات حس خوبی را به خودتان بدهید و اعتماد به ‌نفس خود را بالا ببرید.

نکات جالبی که ممکن است در رابطه با محصولات آرایشی آن ‌ها را ندانید

توجه نمایید که محصولات آرایشی برای اهداف زیبایی تهیه و تولید شدند اما اگر شما از آن ‌ها در جای درست و با ترکیبات صحیح استفاده نکنید می‌توانید حتی زیبایی طبیعی را نیز از صورت خودتان بگیرید. به ‌همین دلیل بهتر است که در زمینه استفاده از محصولات آرایشی رازهایی را بدانید تا بتوانید با استفاده از این راز ها زیبای زیادی را به صورت خودتان هدیه دهید. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که پرایمر ها و مرطوب کننده ‌ها تفاوتی با یکدیگر ندارند اما این دو محصول، محصولات بسیار متفاوتی هستند. مرطوب کننده ‌ها خشکی پوست را کاهش می‌دهند اما پرایمر ها باعث می‌شوند که منافذ روی پوست صورت شما از بروند و میزان چربی روی سطح پوست شما کنترل شود. این ‌موضوع در واقع می‌تواند صورت شما را برای آرایش کردن مناسب کند اما مرطوب کننده ‌ها می‌توانند سلامت کلی پوست شما را تحت تاثیر قرار دهند. نکته دیگری که شما ممکن است آن را در زمینه استفاده از محصولات آرایشی ندانید این است که کانسیلرها همیشه باید روشن‌تر از کرم پودر شما باشند تا بتوانند نقاط تیره پوست شما را روشن ‌تر کنند به‌ همین دلیل شما باید سعی کنید که از کانسیلر هایی استفاده کنید که روشن‌تر از کرم پودر شما هستند. نکته دیگر در زمینه انتخاب کرم پودر این است که سعی کنید که کرم پودر مناسب با تناژ رنگ پوست خودتان انتخاب کنید و از استفاده کردن از کرم پودر هایی که صد در صد با تناژ رنگ پوست شما متفاوت هستند خودداری کنید تا بتوانید زیبایی آرایش را حفظ کنید.

استفاده نامناسب و بیش ‌از حد از محصولات آرایشی بی‌کیفیت چه مشکلاتی برای ما خواهند داشت؟

توجه نمایید که به‌ صورت کلی همان‌ طور که ما پیش‌تر نیز گفتیم محصولات آرایشی برای زیباتر کردن صورت ما طراحی و تولید شدند اما استفاده بیش ‌از حد و بدون مراقبت از این محصولات، می‌تواند زیبایی طبیعی ما را نیز از بین ببرد. علاوه‌ بر این موارد بسیاری از خانم ‌ها می‌توانند به انواع مختلف این محصولات حساسیت داشته باشند و استفاده بدون مراقبت از آن ‌ها می‌تواند باعث عود کردن حساسیت آن می‌شود که در ادامه همین موضوعات نیز می‌توانند تأثیرات مخرب بسیار زیادی را روی پوست صورت داشته باشند. توجه نمایید که شما باید تمام تلاش خودتان را بکنید که محصولات آرایشی بیش ‌از حدود شش الی هشت ساعت روی پوست صورت شما باقی نمانند زیرا در این ‌صورت اگر پوست شما دچار حساسیت باشد این حساسیت خودش را نشان خواهد داد و معلوم نیست که چقدر طول بکشد تا این حساسیت از بین برود. توجه نمایید که برخی از آسیب ‌هایی که از محصولات آرایشی روی پوست باقی می‌ماند، می‌تواند حتی تا سال ‌های سال شما را اذیت کنند و باعث عفونت‌ های مختلفی روی پوست شما شوند. یک نکته مهم در زمینه استفاده از انواع مختلف محصولات آرایشی این است که شما از محصولاتی استفاده کنید که کیفیت بالایی دارند و دارای علامت استاندارد می‌باشند. استفاده از این محصولات به شما اطمینان خواهد داد که شما از محصولات باکیفیت و مناسبی استفاده کرده‌اید.

محصولات آرایشی را از کجا بخریم؟

یک نکته بسیار مهم و حیاتی که شما هنگام خرید و استفاده از این محصولات باید آن را بدانید این است که سعی کنید به سراغ فروشنده‌ هایی بروید که به آن ‌ها اعتماد دارید. توجه نمایید که فروشنده‌ ها نقش بسیار زیادی در پیشنهاد محصولات آرایشی مناسب شما خواهند داشت زیرا می‌توانند شما را راهنمایی کنند که استفاده از کدام محصولات برای شما مناسب‌تر می‌باشد. توجه نمایید که علاوه ‌بر پیشنهاد فروشنده، شما باید سعی کنید که به سراغ محصولاتی بروید که کیفیت فوق‌ العاده‌ای دارند و حساسیت‌زا نیستند. اکثر ماده ‌های حساسیت ‌زا، مواد شیمیایی هستند که می‌توانند باعث ایجاد زخم‌ ‌ها در پوست شما شوند، پس شما باید سعی کنید که با استفاده از محصولات با کیفیت از ایجاد مشکل روی پوست صورت خودتان جلوگیری کنید. ممکن است که مارک‌ ها و برند ‌های با کیفیت، قیمت ‌های بیشتری داشته باشند اما به ‌هر حال شما مطمئن خواهید بود که سلامت پوست خودتان را تضمین کرده‌اید. سعی کنید که به سراغ لوازم آرایشی بروید که پایه و بیس گیاهی دارند و از عصاره گیاهی تولید شده‌اند؛ این محصولات در ریسک بسیار کمتری برای حساسیت و بروز مشکلات پوستی دارند. این موضوع می‌تواند خیال شما را راحت‌تر کنند که شما با آرایش کردن آسیب خاصی نخواهید دید. به ‌هر حال توجه به این نکات هنگام خرید این محصولات ضروری می‌باشد تا شما بتوانید علاوه ‌بر حفظ زیبایی خودتان، از پوست خود نیز مراقبت ‌کنید.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.