10% تخفیف بیشتر در صورت خرید نقدی!

بالم لب شیگلم

موجود

449,295 تومان

بالم لب وان اسپرینگ

موجود

25,000 تومان

بالم لب یوشاس

موجود

65,000 تومان

بالم لب گابرینی

موجود

89,200 تومان99,200 تومان

بالم لب روغن گوسفند ایمیجز

اتمام موجودی

33,033 تومان

بالم لب کاپل ایمیجز

اتمام موجودی

33,033 تومان

ماسک خواب لب توت فرنگی کاریته

اتمام موجودی

29,800 تومان

ماسک خواب لب بیوآکوا

اتمام موجودی

42,000 تومان

ماسک لب کاسه ای بیوآکوا

اتمام موجودی

81,400 تومان

اسکراب لب شکر لانبنا

اتمام موجودی

62,920 تومان

بالم لب آلوئه ورا لانبنا

اتمام موجودی

115,192 تومان

بالم لب گل رز لانبنا

اتمام موجودی

115,192 تومان

بالم لب نارگیل لانبنا

اتمام موجودی

115,192 تومان

سرم لب لانبنا

اتمام موجودی

58,201 تومان

ماسک ورقه ای لب بیوآکوا

اتمام موجودی

4,000 تومان

بالم لب پرتقال خونی ایمیجز

اتمام موجودی

38,962 تومان

بالم لب توت فرنگی ایمیجز

اتمام موجودی

38,962 تومان

بالم لب بیوآکوا

اتمام موجودی

ماسک لب کلاژن شیری زوزو

اتمام موجودی

4,000 تومان

خرید مرطوب کننده لب با کیفیت

صورت ما یکی از مهم ‌ترین بخش ‌های بدن ما می‌باشد.‌ صورت ما در واقع بخشی است که ما در ارتباط داشتن با سایر همنوعان خودمان استفاده‌ های زیادی از آن می‌کنیم. در واقع بدون داشتن صورتی زیبا و مناسب ممکن است که اعتماد به ‌نفس ما تا حد بسیار زیادی پایین بیاید. به همین دلیل مراقبت از صورت و اعضای صورت یکی از موارد بسیار مهمی می‌باشد که هر فردی باید در سبک زندگی خودش به آن اهمیت دهد. لب یکی از بخش‌ های بسیار مهم صورت می‌باشد که ممکن است هنگام حرف زدن و ارتباط گرفتن با افراد، توجه آن‌ ها را به سمت شما جلب کند. ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با مرطوب کننده لب و نحوه مراقبت از لب صحبت کنیم و به شما بگوییم که چگونه می‌توانید این عضو حیاتی و زیبا از بدن خودتان را سالم نگه دارید تا بتوانید از زیبایی آن لذت ببرید. اگر شما نیز می‌خواهید بیشتر در این‌ رابطه بدانید، ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید. توجه نمایید که لب‌ ها شاید آن ‌قدر که باید و شاید اهمیت خودشان را نشان ندهند، اما می‌توانند باعث صحبت کردن درست و ادا کردن درست کلمات شوند؛ مهم‌تر از همه می‌توانند لبخند های زیبایی روی صورت شما بنشانند. به ‌همین دلیل شما می‌توانید با زیبا و سالم نگه ‌داشتن این عضو از بدنتان، اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. این عضو از بدن نیز درست مانند سایر عضو های بدن ممکن است دچار بیماری شود، به ‌همین دلیل شما باید حتما هنگام بروز مشکلات به سراغ راه چاره بروید. اگر شما نیز می‌خواهید بیشتر در رابطه با مرطوب کننده لب بدانید این مطلب را تا انتها بخوانید.

مرطوب کننده لب چیست و چگونه می‌تواند به ما کمک کند؟

توجه کنید که مرطوب کننده لب یک نوع پماد و یا حالت روغن مانند می‌باشد که خاصیت نرم کنندگی و همچنین مرطوب کنندگی شدیدی را برای لب‌ های شما دارد. توجه نمایید که این محصولات با تامین رطوبت لب شما و همچنین چرب نگه‌داشتن پوست، بدون این‌ که حس سنگینی را روی لب‌ های شما ایجاد کنند و یا چسبندگی خاصی را داشته باشند، سلامت لب ‌های شما را حفظ می‌کنند و از خشکی و ترک‌خوردگی و ایجاد زخم ‌های گوناگون و دردناک در لب ‌های شما جلوگیری می‌کند. توجه نمایید عارضه خشکی لب عارضه خطرناک و همچنین دردناکی است که می‌تواند حتی حرف زدن و لبخند زدن را نیز برای شما سخت کند. شما می‌توانید در فصول سرد سال که بیشتر ممکن است دچار خشکی لب شوید، از انواع مختلف مرطوب کننده لب استفاده کنید تا بتوانید لب ‌های خودتان را سالم نگه دارید‌. توجه نمایید که خشکی لب عارضه خطرناکی است و می‌تواند در درازمدت مشکلات زیادی را برای شما به وجود بیاورد. موادی که در مرطوب کننده لب وجود دارند می‌توانند علاوه ‌بر آب ‌رسانی، زیبایی و تازگی لب‌ های شما را نیز بیشتر کند و شادابی را به پوست لب شما هدیه دهند. شما می‌توانید با استفاده کردن از این موارد، هم به آرایش خود کمک کنید و هم از عارضه های مختلفی مانند خشکی لب که ممکن است بسیار دردناک باشند جلوگیری کنید.

مزایای استفاده از انواع مرطوب کننده لب کدا م‌ها می‌باشند؟

توجه نمایید که مرطوب کننده‌ های لب خاصیت ‌های بسیار زیاد و شگفت ‌انگیزی دارد که ما در ادامه می‌خواهیم آن‌ ها را برای شما نام ببریم. برای مثال این ماده خاصیت براق کنندگی دارد و می‌تواند باعث حجیم‌تر دیده شدن لب ‌های شما شود. وجود انواع مختلف روغن ها در این مرطوب کننده ‌ها می‌تواند لب ‌های شما را براق نشان دهد‌. علاوه‌ بر این، آب‌ رسانی و مرطوب شدن سلول ‌های لب ‌های شما می‌توانند باعث حجیم‌تر دیده شدن لب ‌های شما شود. پس علاوه ‌بر این ‌که استفاده از مرطوب کننده می‌تواند یک ‌لایه محافظتی روی لب ‌های شما ایجاد کند؛ می‌تواند این عضو از بدن شما را حجیم‌تر نشان دهد و یک بستر مناسب برای زیبایی شما را ایجاد می‌کند. توجه کنید که استفاده از مرطوب کننده لب خاصیت ضدآفتابی دارد و می‌تواند از آفتاب ‌سوختگی لب‌ های شما جلوگیری کند و این عضو از بدن شما را سالم‌تر نگه دارد. مرطوب کننده‌های لب خاصیت نرم کنندگی نیز دارند و از ابتلا به خشکی لب جلوگیری می‌کند. خشکی لب عارضه دردناکی است که می‌تواند جلوه زشتی به صورت ما بدهد. علاوه ‌بر این، وجود زخم‌ های گوناگون و ترک ‌های دردناک و خون‌ریزی می‌تواند در ادامه خشکی لب وجود بیاید؛ شما می‌توانید با استفاده از یک مرطوب کننده لب، از خشکی لب جلوگیری کنید. مرطوب کننده لب می‌تواند به‌ عنوان بخشی از آرایش نیز استفاده شود زیرا برخی از این مرطوب کننده‌ ها خاصیت رنگ دهی به لب دارند و می‌توانند به‌ عنوان یک رژ ملایم مورد استفاده قرار بگیرند.

ویژگی های بهترین مرطوب کننده لب کدام ‌ها می‌باشند؟

 

یکی از ویژگی‌ های بارز که یک مرطوب کننده لب باید آن را داشته باشد این است که بتواند رطوبت مورد نیاز پوست لب را تامین کند. توجه نمایید که مشکلات عدیده‌ و مختلفی که برای لب‌ ها به وجود می‌آیند اکثراً به دلیل خشکی لب هستند، به همین دلیل، شما میتوانید با درمان بیماری خشکی لب با استفاده از مرطوب کننده لب، به ‌راحتی و بدون هیچ ‌گونه مشکلی از شر بیماری ‌های دیگر نیز خلاصی پیدا کنید. توجه نمایید که این مرطوب کننده ‌ها مواد گوناگونی مثل پارافین و همچنین وازلین دارند که روند تبخیر بسیار پایینی دارا می‌باشند و می‌تواند برای مدت طولانی‌تری از لب ‌های شما نگهداری کنند. از دیگر ویژگی‌ هایی که یک مرطوب کننده نباید آن را دارا باشد، خاصیت ترمیم کنندگی و بازسازی می‌باشد. انواع باکیفیت و مناسب این مرطوب کننده‌ ها می‌توانند سلول‌ های مرده پوست لب‌ های شما را از بین ببرند و به بازسازی سریع‌تر و باکیفیت‌تر سلول‌ های پوست لب کمک می‌کنند. به‌ همین دلیل شما باید از مرطوب کننده‌ای استفاده کنید که قدرت از بین بردن خشکی لب و همچنین بازسازی پوست لب را داشته باشد. در این زمینه شما می‌توانید از مرطوب کننده‌ هایی که دارای آلوئه‌ورا می‌باشند استفاده کنید تا به بازسازی پوست لب خود کمک کنید. توجه نمایید که پوست لب عضوی بسیار حساس به نسبت سایر بخش‌های بدن می‌باشد، به همین دلیل شما حتما باید از مرطوب کننده لبی استفاده کنید که خاصیت ضد آفتاب نیز داشته باشد تا در روزهای گرم سال از آفتاب‌ سوختگی لب جلوگیری کند و زیبایی را برای پوست شما به ارمغان بیاورد.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.