محصولات ایمیجز

قیمت محصولات آرایشی ایمیجز در خیلی از موار پایین تر از مارک های آرایشی معروف می باشد اما کیفیت و تاثیر گذاری لوازم آرایشی و مراقبتی ایمیجز به حدی بالا است که در خیلی از موارد با برند های معروف لوازم آرایشی برابری می کند و در بعضی موارد حتی از آنها پیشی می گیرد. فروش محصولات پوستی ایمیجز در خیلی از شهر های ایران از جمله : تهران، شیراز، مشهد و … در اختیار فروشگاه رنگدونه می باشد و این فروشگاه نمایندگی فروش محصولات ایمیجز را در اختیار دارد.

برند ایمیجز یکی از برندهای محبوب در زمینه تولید ماسک‌های صورت و محصولات مراقبت از پوست است. هم‌چنین به دلیل قیمت مناسب محصولات ایمیجز و کیفیت بالا محصولات ایمیجز در سال‌های اخیر مشتریان بسیار زیادی در اروپا و آسیا داشته است. وبسایت رنگدونه با افتخار نمایندگی فروش محصولات این شرکت  از قبیل ماسک ورقه ای صورت ایمیجز، کرم ایمیجز، تونر ایمیجز، سرم ایمیجز و… را در سطح کشور بر عهده دارد.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که محصولات ایمیجز ساخت کجاست؟

ایمیجز یک برند درجه یک چینی تولید محصولات مراقبتی پوست است که مجموعه وسیعی از محصولات مثل ماسک ورقه ای ایمیجز، فوم شست و شوی ایمیجز، ضد آفتاب ایمیجز و… را تولید می‌کند. محصولات این برند سال هاست در ایران به فروش می‌رسد و بخاطر داشتن قیمت مناسب و کیفیت بالا مورد استقبال بالا قرار گرفته.

برند IMAGES یک تولید کننده بین المللی  به حساب می‌آید که محصولاتش در فروشگاه های معتبری چون آمازون، علی بابا و ایبی به فروش می‌رسد. طبق گفته موسس این برند هدف از تاسیس آن تولید و توزیع محصولات حوزه زیبایی و سلامت پوست بر پایه آخرین دست آورد های علمی در این حوزه با قیمت بسیار مناسب است برای همین هم قیمت محصولات ایمیجز نسبت به سایر رقبا مناسب تر می‌باشد. تیم تولید کننده برند ایمیجز شامل کارشناسان برجسته در زمینه زیست شناسی و پوست، محصولات پوستی را با رویکرد های نوین تولید کرده و در بازار جهانی عرضه می‌کنند. برند ایمیجز به تولید محصولات با کیفیت ایمیجز و استفاده از مواد و فرمولاسیون جدید شهره است و اینگونه پاسخگوی نیاز های مشتریان خود در سطح جهان است.

برند ایمیجز تحت نظر شرکت بسیار معتبر بیوآکوا  فعالیت می‌کند ومثل شرکت بیوآکوا، طیف متنوعی از محصولات زیبایی و سلامت پوست ایمیجز را در سطح دنیا عرضه کرده بنا بر این محصولات فوق العاده با کیفیت ایمیجز بر طرف کننده کل نیاز های شما مشتریان عزیز است.

محصولات ایمیجز در کشور های ایران، چین، مالزی، استرالیا، امریکا، عراق، ترکیه، عمارات در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.