10% تخفیف بیشتر در صورت خرید نقدی!

ماسک شنی زردچوبه نوتروژینا

اتمام موجودی

140,000 تومان

اسکراب پاک کننده منافذ سیمپل

اتمام موجودی

190,000 تومان

اسکراب صورت برنج سیمپل

اتمام موجودی

180,000 تومان

اسکراب ضدجوش سرسیاه نوتروژینا

اتمام موجودی

170,000 تومان

اسکراب اسطوخودوس بیوآکوا

اتمام موجودی

59,500 تومان

اسکراب روشن کننده زردآلو بیوآکوا

اتمام موجودی

48,521 تومان

اسکراب مرطوب کننده خیار بیوآکوا

اتمام موجودی

90,024 تومان

خرید اسکراب و لایه بردار

اسکراب و لایه بردار پوست جز آن دسته از محصولاتی هستند که شما می‌توانید با استفاده از آن ‌ها به شادابی پوست خودتان کمک کنید. همان ‌طور که همه شما می‌دانید هر چند وقت یک ‌بار سلول ‌های سطح پوست می‌میرند و سلول‌ های جدید جای آن‌ ها را می گیرند. اگر سلول ‌های مرده سطح پوست از روی پوست جدا نشود می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما به‌ همراه بیاورند. به همین دلیل شما باید سعی کنید که از شر این پوست ‌های مرده خلاص شوید تا بتوانید باعث تازه سازی پوست خودتان شوید. ما در این مطلب قصد داریم که بیشتر برای شما در رابطه با اسکراب و لایه بردار صحبت کنیم. اگر شما نیز می‌خواهید بیشتر در این ‌رابطه بدانید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که ما را تا این مطلب همراهی کنید. توجه کنید که شما هر چقدر صورت خود را بشویید، بدون استفاده از اسکراب نمی‌توانید از شر پوست مرده‌ی خودتان خلاص شوید. به‌ همین دلیل شما باید سعی کنید که با استفاده از این محصولات پوست مرده را از سطح به‌ صورت خودتان جدا کنید. توجه نمایید که اقصی نقاط بدن شما دارای پوست مرده هستند اما پوست صورت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است به همین دلیل شما باید سعی کنید که پوست صورت خود را زیباتر و سالم‌تر نگه دارید. ما به شما پیشنهاد میکنیم که از انواع مختلف محصولات اسکراب و لایه بردار استفاده کنید تا بتوانید سطح پوست صورت خودتان را از هر گونه آلودگی و ناپاکی پاک کنید و از شر این آلودگی‌ ها راحت شوید. اگر شما نیز می‌خواهید اطلاعات خودتان را در زمینه اسکراب و لایه بردار بالا ببرید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این متن را بخوانید، زیرا ما در ادامه بیشتر در رابطه با ویژگی ‌های این محصولات برای شما صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه بمانید.

اسکراب و لایه ‌برداری چیست و چگونه می‌تواند به جوان‌ سازی پوست ما کمک کند؟

توجه نمایید که در صورت از بین نرفتن سلول ‌های مرده سطح پوست، ممکن است که شما با مشکلات عدیده‌ای مواجه شوید. هنگامی ‌که شما در صورت استفاده مداوم از لوازم آرایشی متوجه شوید که هر چقدر که تلاش می‌کنید مواد آرایشی روی پوست صورت شما نمی خوابند، می‌توانید متوجه شوید که سلول‌ های مرده سطح پوست هستند که اجازه نمی‌دهند مواد آرایشی به‌ خوبی روی پوست صورت شما بنشینند. در این وضعیت شما می‌توانید با استفاده از انواع مختلف اسکراب و لایه بردار، بدون هیچ ‌گونه مشکل و دغدغه خاصی سطح پوست خودتان را از سلول ‌های مرده پاک کنید و به ‌راحتی آرایش خودتان را انجام دهید. توجه نمایید که در زمینه استفاده از پاک‌کننده ‌ها، این محصولات ممکن است که همیشه نتوانند تمام سلول‌ های مرده را از روی پوست شما بزدایند. به ‌همین دلیل بهتر است هر چند وقت یک ‌بار از انواع مختلف اسکراب ها استفاده کنید. توجه نمایید که اسکراب و لایه بردار می‌تواند خطوط سطحی پوست شما را نیز از بین ببرند و باعث شادابی و جوان ‌سازی پوست شما شوند. پس شما می‌توانید با استفاده از این محصولات بدون هیچ ‌گونه مشکل و دغدغه‌ای از جوان‌ سازی پوست خود لذت ببرید.

آیا استفاده از اسکراب ها برای پوست ما فایده‌ای دارد؟

اسکراب ها در ترکیبات خودشان مواد و دانه‌ های بسیار کوچک و ریزی دارند که این مواد در صورت کشیده شدن روی سطح پوست می‌تواند سلول ‌های مرده را از روی پوست شما جدا کنند. توجه نمایید که شما نیاز ندارید که هر روز از اسکراب ها استفاده کنید، بلکه می‌توانید به ‌صورت دوره‌ای هر چند وقت یک ‌بار از این اسکراب ها استفاده کنید. به‌ هر حال استفاده ماهی یک ‌بار از اسکراب و لایه بردار ها می‌توانند صورت شما را جوان کند و به شما کمک کند تا بتوانید از شر سلول‌ های مرده راحت شوید. توجه نمایید که عملکرد انواع مختلف اسکراب و لایه بردار بسیار حیاتی و جدی می‌باشد و می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی شادابی صورت شما داشته باشند. اسکراب ها می‌توانند روند رشد سلول‌ های تازه و جوان روی پوست شما را بهبود ببخشند و به پوست شما حس لطافت و تازگی را می‌دهند. اگر شما معمولاً از لوازم آرایشی استفاده می‌کنید و مجبور هستید که هنگام بیرون رفتن آرایش کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما با استفاده از انواع مختلف این اسکراب ها پوست خودتان را تازه سازی کنید و آن را احیا کنید. توجه نمایید هنگام استفاده، شما باید به ‌صورت دایره‌ای اسکراب را روی صورت خودتان بمالید تا بتوانید تاثیر آن را چندین برابر کنید. هنگام انجام اسکراب و لایه بردار شما باید مراحل انجام اسکراب را جدی بگیرید تا بتوانید بدون هیچ ‌گونه دغدغه‌ای از لایه‌برداری پوست خودتان لذت ببرید و دارای پوستی تازه و شفاف شوید.

نکات تکمیلی در رابطه با استفاده از اسکراب

توجه نمایید که بعد از این‌ که شما از اسکراب و لایه بردار استفاده کردید باید مراقبت ‌هایی را انجام دهید تا از آسیب رسیدن به پوست خودتان جلوگیری کنید. برای مثال شما به‌ هیچ ‌عنوان نباید بعد از استفاده از اسکراب و لایه بردار، جوش ‌های خودتان را دست ‌کاری کنید و آن ‌ها را بِکَنید. بلافاصله بعد از اسکراب کردن از انواع مختلف لوازم آرایشی قوی استفاده نکنید و حداقل اجازه دهید بیست و چهار ساعت از اسکراب کردن صورتتان بگذرد. بعد از این‌ که شما از انواع مختلف اسکراب و لایه بردار استفاده کردید، سعی کنند که به‌ خوبی صورت خودتان را بشویید و با حوله به‌ صورت ضربه‌ای صورت خودتان را خشک کنید. هنگامی‌که به‌ تازگی از اسکراب و لایه بردار استفاده کرده‌اید صورت خودتان را ماساژ ندهید و از انواع مختلف تونر ها استفاده نکنید. از انجام لیزر و وکس خودداری کنید و سعی کنید تا آنجا که می‌شود از آفتاب دور بمانید. توجه نمایید که علاوه ‌بر این موارد، شما باید حتما هنگام خرید اسکراب نیز به موارد مهمی دقت داشته باشید. سعی کنید که هنگام خرید اسکراب و لایه بردار، به پروانه بهداشت اسکراب دقت نمایید تا بتوانید یک محصول استاندارد را خریداری کنید. سعی کنید که حتما به تاریخ محصول تولید شده دقت کنید و از محصولاتی که به‌ تازگی تولید شده‌اند استفاده کنید. سعی کنید تا جایی‌ که می‌شود از انواع مختلف اسکراب و لایه‌برداری استفاده کنید که دارای منشاء و زمینه گیاهی می‌باشند تا کمترین عوارض را برای شما داشته باشند. علاوه‌ بر این، از اسکراب هایی استفاده کنید که درصد استفاده مواد شیمیایی در آن ‌ها پایین می‌باشد زیرا مواد شیمیایی و انواع مختلف اسانس‌ ها می‌توانند روی فعالیت مفید اسکراب تاثیرگذار باشند و به ‌طور کلی منشا شیمیایی عوارض گوناگونی برای شما دارد.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.