10% تخفیف بیشتر در صورت خرید نقدی!

تونر گوجه ایمیجز

موجود

105,452 تومان

تونر هیالورونیک اسید بیوآکوا

موجود

91,300 تومان

تونر هیالورونیک اسید ایمیجز

موجود

66,000 تومان88,000 تومان

تونر آلوئه ورا گارنیر

اتمام موجودی

160,000 تومان

تونر انگور گارنیر

اتمام موجودی

160,000 تومان

تونر گل رز بیوآکوا

اتمام موجودی

54,000 تومان

تونر گل رز گارنیر

اتمام موجودی

160,000 تومان

تونر ویتامین سی بیوآکوا

اتمام موجودی

59,000 تومان

تونر نیکوتین آمید سنانا

اتمام موجودی

60,000 تومان

پک سرم و تونر هیالورونیک اسید کاریته

اتمام موجودی

78,540 تومان

تونر 360 وکالی

اتمام موجودی

60,000 تومان

تونر برنج بیوآکوا

اتمام موجودی

115,192 تومان

تونر طلا ایمیجز

اتمام موجودی

74,198 تومان

تونر آلوئه ورا بیوآکوا

اتمام موجودی

93,533 تومان

تونر ضد پیری سیکس پپتاید ونزن

اتمام موجودی

107,358 تومان

خرید تونر صورت با کیفیت و قیمت بالا

با توجه به زندگی آلوده امروز مراقبت از پوست به ‌خصوص در خانم ‌ها امری بسیار مهم تبدیل ‌شده است. امروزه محصولات بسیار زیاد و متنوعی در زمینه مراقبت از پوست تولید شده‌اند که ما در ادامه می‌خواهیم در رابطه با تونر صورت برای شما صحبت کنیم. تونر ها به ‌طور کلی محصولاتی هستند که می‌توانند به شادابی طراوت پوست شما کمک کنند و تمرکز ساخت این محصولات روی پاک کردن منافذ پوست شما از آلودگی‌ ها می‌باشد. همچنین استفاده از تونر ‌ها می‌تواند پی اچ پوست شما را نیز تنظیم کند که همین موضوع می‌تواند در شادابی و طراوت پوست شما تاثیر گذار باشد. توجه نمایید که تونر ها که با نام مرطوب کننده‌ های مایع نیز شناخته می‌شوند، با تقویت کردن سلول ‌های سطح پوست شما به شادابی پوست کمک می‌کنند و باعث طراوت، آب‌رسانی، و نرمی پوست شما می‌شوند. توجه نمایند که تونر ‌ها در انواع مختلفی برای پوست‌ ‌های چرب، خشک، و معتدل ساخته می‌شوند. اگر شما پوست چربی دارید می‌توانید با استفاده از انواع مختلف تونر هایی که برای پوست چرب تولید شده‌اند، چربی اضافی پوست خود را از بین ببرید. از طرف دیگر می‌توانید اگر دارای پوست خشک می‌باشید، می‌توانید با استفاده از انواع مختلف تونر صورت که برای پوست خشک طراحی شده‌اند از التهاب پوست خودتان بکاهید و رطوبت را به پوست خودتان هدیه دهید. توجه نمایید که تونر ‌ها به ‌طور کلی می‌توانند به‌ سلامت و شادابی پوست شما کمک کنند و به ‌عنوان یک شوینده‌ی پوست شناخته می‌شوند. اگر شما در رابطه با مراقبت از پوست تحقیق کرده باشید، به‌ طور حتم نام تونر را شنیده‌اید.

 

مراحل استفاده از تونر صورت کدام ‌ها می‌باشند؟

توجه نمایید که هنگام استفاده از تونر صورت شما باید در رابطه با مراحل استفاده از این محصول اطلاعات کسب کنید تا بتوانید با استفاده از این تونر ‌ها و با طی کردن مراحل به ‌صورت علمی، به سلامت پوست خودتان کمک کنید. در مرحله اول شما نیاز دارید که ابتدا آرایش و یا آلودگی روی پوست صورت خودتان را با دستمال مرطوب و یا انواع مختلف شیر پاک‌کن ‌ها پاک کنید و در مرحله دوم با استفاده از یک پنبه و یا براش مخصوص استفاده از تونر، صورت خودتان را با یک‌لایه نازک از این مایع بپوشانید. توجه نمایید که اگر از پنبه استفاده می‌کنید، درصد رطوبت پنبه باید به‌ حدی باشد که آب از پنبه نچکد و تنها شما هنگام دست زدن به پنبه حس خیسی را داشته باشید. بعد از آن سعی کنید که پنبه را به تمام نقاط صورت خودتان به‌ صورت دورانی بکشید. اگر تونر شما تونر قوی می‌باشد، سعی کنید که از آن در اطراف چشم و دور لب خود استفاده نکنید زیرا ممکن است که به پوست شما آسیب وارد شود. در مرحله بعد، بعد از گذشت حدود یک الی دو دقیقه، پوست خودتان را با مرطوب کننده بپوشانید و به خوبی تمام سطح پوست خود را مرطوب کنید. توجه نمایید که استفاده از مرطوب کننده مرحله بسیار مهم می‌باشد که شما هرگز نباید هنگام استفاده از تونر آن را فراموش کنید. بعد می‌توانید تا صبح روز بعد بخوابید. اما توجه نمایید که هنگامی‌ که از خواب بیدار می‌شوید حتما پوست صورت خود را با آب بشویید و به‌ خوبی صورت خود را با حوله خشک کنید. در مرحله بعد می توانید آرایش مدنظر خودتان را روی پوست خود پیاده کنید.

 

مراحل استفاده از تونر صورت کدام ‌ها می‌باشند؟

توجه نمایید که هنگام استفاده از تونر صورت شما باید در رابطه با مراحل استفاده از این محصول اطلاعات کسب کنید تا بتوانید با استفاده از این تونر ‌ها و با طی کردن مراحل به ‌صورت علمی، به سلامت پوست خودتان کمک کنید. در مرحله اول شما نیاز دارید که ابتدا آرایش و یا آلودگی روی پوست صورت خودتان را با دستمال مرطوب و یا انواع مختلف شیر پاک‌کن ‌ها پاک کنید و در مرحله دوم با استفاده از یک پنبه و یا براش مخصوص استفاده از تونر، صورت خودتان را با یک‌لایه نازک از این مایع بپوشانید. توجه نمایید که اگر از پنبه استفاده می‌کنید، درصد رطوبت پنبه باید به‌ حدی باشد که آب از پنبه نچکد و تنها شما هنگام دست زدن به پنبه حس خیسی را داشته باشید. بعد از آن سعی کنید که پنبه را به تمام نقاط صورت خودتان به‌ صورت دورانی بکشید. اگر تونر شما تونر قوی می‌باشد، سعی کنید که از آن در اطراف چشم و دور لب خود استفاده نکنید زیرا ممکن است که به پوست شما آسیب وارد شود. در مرحله بعد، بعد از گذشت حدود یک الی دو دقیقه، پوست خودتان را با مرطوب کننده بپوشانید و به خوبی تمام سطح پوست خود را مرطوب کنید. توجه نمایید که استفاده از مرطوب کننده مرحله بسیار مهم می‌باشد که شما هرگز نباید هنگام استفاده از تونر آن را فراموش کنید. بعد می‌توانید تا صبح روز بعد بخوابید. اما توجه نمایید که هنگامی‌ که از خواب بیدار می‌شوید حتما پوست صورت خود را با آب بشویید و به‌ خوبی صورت خود را با حوله خشک کنید. در مرحله بعد می توانید آرایش مدنظر خودتان را روی پوست خود پیاده کنید.مزایای استفاده از تونر صورت که شاید شما بیشتر آن را نشنیده باشید، جلوگیری از ایجاد انواع مختلف مو های زیر پوستی در صورت می‌باشد.

از چه نوع تونر صورتی استفاده کنیم؟

توجه نمایید که درست مانند سایر محصولات مراقبت از پوست تونر صورت نیز در انواع مختلف و متفاوتی وجود دارد که شما باید با توجه به جنس پوست خود و شرایط پوستی خودتان از انواع متناسب این تونر ‌ها استفاده کنید. برای مثال اگر شما دارای پوست‌ های حساسی هستید سعی کنید که از انواع مختلف تونر صورت استفاده کنید که با گیاهان دارویی ساخته شده‌اند تا بتوانید از ایجاد حساسیت در پوست خود جلوگیری کنید. اگر شما دارای پوست و خشک می‌باشید، بهتر است که از تونر هایی استفاده کنید که دارای آمینو اسید های مختلفی هستند تا بتوانیم به‌ صورت عمیق آب‌رسانی به پوست خود را انجام دهید. اگر شما دارای پوست چربی هستید از انواع مختلف تونر ‌های حاوی سالیسیلیک اسید استفاده کنید. برای از بین بردن منافذ باز پوست شما از تونر ‌هایی استفاده کنید که دارای آلفاهیدروکسی اسید می‌باشد؛ و اگر پوست شما پوستی معمولی و ترکیبی است بهتر است که در هر قسمت از پوست خودتان از تونر مناسب با نوع پوست خود استفاده کنید تا بتوانید بدون هیچ‌ گونه مشکل و دغدغه‌ای با استفاده از تونر و یک روتین مناسب و کاربردی برای سلامت پوست خودتان شادابی و طراوت را به پوست خود بازگردانید.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.