خرید اینترنتی ماسک مو از فروشگاه رنگدونه

مراقبت از مو و داشتن موهایی سالم، نیاز به داشتن روتین مراقبتی مو دارد. استفاده از ماسک مو یکی از مهم ترین ملزومات روتین مراقبت از مو و داشتن موهایی سالم است.

موهای ما به دلیل رنگ، دکلره، روش‌های نادرست شستن و خشک‌کردن یا بیماری هایی مانند تیروئید، حالت مرطوب و سالم خودشان را از دست می‌دهند و خشک و دفرمه می‌شوند. ماسک مو، برای احیای موهای آسیب دیده به وجود آمده است.

ماسک های مو به دو دسته ماسک موی داخل حمام و ماسک موی بعد حمام تقسیم می‌شوند. به دلیل ماهیت وجودی ماسک مو، که برای تغذیه و آبرسانی عمقی موها ساخته شده است، ماسک های داخل حمام تاثیر بهتری روی موها می گذارند. با این وجود، هر دو دسته ی این ماسک ها طرفداران زیادی داشته و هر کدام متناسب یکی از نیازهای مو است.

انتخاب ماسک مو متناسب با نوع مو

ماسک های مو تقریبا برای هر نوع نیاز مویی ساخته شده اند. برای اینکه بهترین نتیجه را از استفاده ماسک مو بگیرید، بهتر است با توجه به نیاز موهایتان یکی از انواع ماسک مو را انتخاب کنید.

ماسک مو مخصوص موهای خشک

با توجه به اقلیم و شرایط آب و هوایی ایران، اکثر ما موهایی خشک داریم. علاوه بر این، استفاده نادرست و زیاد از اتو و سشوار مو، استفاده از شامپو و رنگ کردن های مداوم، موجب خشکی بیشتر مو می شود. به همین دلیل استفاده از ماسک موی مخصوص موهای خشک، نیازی جدی برای موها است.

ماسک موهای مخصوص موی خشک، معمولا بافتی غلیظ دارند و در ترکیبات آن ها از از روغن‌های رطوبت رسان مانند روغن زیتون، روغن جوجوبا، روغن آرگان و نظایر آن‌ها استفاده می شود.

ماسک مخصوص موهای آسیب دیده و رنگ شده

موهای خشک، معمولا مستعد آسیب های بیشتری هستند. اگر برای مدت زیادی به موی خشک رسیدگی نشود، آسیب های آن خود را نشان خواهد داد. موهایی که زیاد دکلره شده اند، اتو کشی مداوم دارند و مراقبت درستی از مو نمی شود، در دسته بندی موهای آسیب دیده قرار می گیرند.

ماسک موی این نوع موها، نیاز به ترکیباتی قوی تر برای احیا و آبرسانی مو دارد. بهترین ماسک برای احیای موهای آسیب‌دیده، ماسک‌ موهایی هستند که حاوی پروتئین با پایه کراتین باشند. همچنین ماسک مناسب برای موهای رنگ‌شده، باید رنگ مو را درخشان‌تر نشان دهد و مدت طولانی تری رنگ مو را حفظ کند.

ماسک مخصوص موهای فر

به دلیل ساختار خاص موهای فر، این موها معمولا با کمبود پروتئین و رطوبت مواجه هستندو چون چربی مو، به طور طبیعی داخل ساقه مو حرکت نمی کند و ساقه موهای فر، به طور همیشگی نیاز به تغذیه و آبرسانی دارد.

ماسک موی مناسب این نوع مو، ماسک موهای حاوی پروتئین و روغن های آبرسان است، زیرا اگر دقت کرده باشید موهای فر حین شانه زدن بسیار آسیب می بینند و بهتر است از ماسک هایی استفاده کنید که هم مو را آبرسانی کند و هم موجب نرم شدن موها شود.

ماسک مخصوص موهای چرب

موی چرب معمولا با چرب شدن کف سر و ساقه مو درگیر است و این نوع موها کم حجم تر نشان داده می شوند. این موها باید از ماسک مویی استفاده کنند که oil regulating یا تنظیم کننده چربی باشد.

ماسک موی این نوع موها نباید بافت غلیظ و سنگینی داشته باشد و همچنین نباید به عمق مو نفوذ کند، زیرا ممکن است منافذ مو را ببند و موجب چرب تر شدن مو شود. به همین دلیل هنگام انتخاب ماسک مو، برای موهای چرب به غلطت و ترکیبات این ماسک ها دقت کنید.

ماسک مخصوص موهای نازک و صاف

موهای نازک، کم حجم هم نشان داده می شوند. به این خاطر ماسک موهایی با بافت سبک مناسب این نوع مو است که هم حجم موها را بیشتر نشان دهد و هم به شما موهایی درخشان هدیه دهد.

بر روی ماسک موهای مخصوص این نوع مو باید عباراتی مثل fine یا coarse نوشته شده باشد. این نوع ماسک ها معمولا حاوی روغن هایی مانند روغن آرگان هستند و موجب آبرسانی و تقویت ساقه مو می شوند. مزیت دیگر این ماسک ها این است که به علت بافت سبکشان، موها را چرب و سنگین نمی کنند و در نتیجه موها پر حجم تر نشان داده می شوند.

ماسک مخصوص موها با ریزش معمول

همه ما گاهی دچار ریزش مو می شویم. ریز مو اگر دلیل پزشکی خاصی نداشته باشد، عمدتا به خاطر سبک نادرست مراقبت مو و ضعیف شدن ریشه مو است. ماسک موهای مناسب این نوع مو، موجب تقویت ریشه مو شده و ریزش موها را کاهش می دهند.

ماسک موی این دسته بندی، بافت سبکی دارند و بر پایه پروتئین هستند تا ریشه و ساقه مو تقویت شود و ریزش مو کاهش یابد. اما فراموش نکنید که در کنار استفاده از ماسک مو، رژیم غذایی سالم و مقوی را نیز رعایت کنید.

ماسک مو مخصوص موهای ضخیم

موهای ضخیم معمولا پروتئین خوبی دارند و کمتر دچار موخوره می شوند. اگر موهایتان ضخیم است و برای شانه کردن آن دچار مشکل می شود، باید ماسک مویی را انتخاب کنید که موها را نرم کرده و گره ی مو را باز کند.

خرید ماسک مو، بدون داشتن اطلاعات کافی از ترکیبات و عملکرد ماسک، خیلی موثر نیست. به همین خاطر، با خرید اینترنتی ماسک مو از فروشگاه رنگدونه، می توانید ویژگی ها و عملکرد هر ماسک مو را بخوانید و نظر سایر کاربران را درباره استفاده از ماسک بدانید. در نهایت با توجه به نوع و جنس موهایتان، بهترین ماسک مو را برای خودتان انتخاب کنید.

فروشگاه رنگدونه، همواره بهترین ماسک موهای بازار ایران و جهان را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد تا موهایی سالم و درخشان داشته باشید.

کافی است در سایت ما، ماسک موی مورد نظرتان را انتخاب کنید، ویژگی های ان را مقایسه نمایید و خریدتان را ثبت کنید. ماسک موی شما در سریع ترین زمان ممکن، با بهترین بسته بندی ارسال خواهد شد و می توانید آن را درب منزل تحویل بگیرید.

سلامت و زیبایی پوست  مو، شعار همیشگی رنگدونه خواهد بود و در این راستا، بهترین ماسک موهای موجود را در دسترس شما قرار خواهیم داد.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.