10% تخفیف بیشتر در صورت خرید نقدی!

کرم دست لوفمیس

موجود

18,000 تومان

پک 2 عددی کرم دست

موجود

32,000 تومان

لوسیون بدن پنیر بیوآکوا

موجود

104,181 تومان

لوسیون گوجه ایمیجز

موجود

102,911 تومان

لوسیون بدن یانگمی

موجود

88,000 تومان

کرم دست نیاسین آمید لوفامیس

اتمام موجودی

9,000 تومان

پک پنج کاره کرم دست بیوآکوا

اتمام موجودی

59,000 تومان

کرم دست حلزون ایمیجز

اتمام موجودی

28,714 تومان

کرم دست شی باتر ایمیجز

اتمام موجودی

37,861 تومان

لوسیون نیکوتین آمید ونزن

اتمام موجودی

70,514 تومان

پک پنج عددی کرم دست بیوآکوا

اتمام موجودی

60,000 تومان

کرم دست روغن اسب هانکی

اتمام موجودی

29,800 تومان

خرید کرم دست و لوسیون

کرم دست و لوسیون جز آن دسته از موارد و محصولاتی می‌باشند که به بهداشت بیشتر ما کمک می‌کنند. توجه نمایید که بدن ما ممکن است هر روز با آسیب‌ های گوناگون و مختلفی رو به رو شود، پوست یکی از حساس‌ترین بخش ‌های بدن می‌باشد که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی ما دارد؛ به ‌همین دلیل شما باید سعی کنید که با استفاده از انواع مختلف کرم دست و لوسیون، زیبایی و شادابی پوست خودتان را حفظ کنید و از آسیب رسیدن به آن تا جایی ‌که می‌توانید جلوگیری کنید. لوسیون‌ ها مواد مایع هستند که برای پاک‌سازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما هنگام استفاده از لوسیون در واقع آخرین مرحله پاک‌سازی پوست خودتان را انجام می‌دهید و آخرین تاثیر و باقی‌مانده‌ی آرایش و مواد پاک‌کننده‌ی آرایش را از بین می‌برید. توجه نمایید که شما می‌توانید با استفاده از این محصول پی اچ پوست خودتان تنظیم کنید و از آسیب رسیدن و خشکی پوست خودتان جلوگیری کنید. توجه نمایید که لوسیون ‌ها در انواع مختلف و متفاوتی وجود دارند که شما می‌توانید با توجه به سلیقه و راحتی خود از آن ‌ها استفاده کنید. کرم و لوسیون جز آن دسته از مواردی می‌باشند که شما به‌ عنوان مرحله آخر مراقبت از پوستتان از آن ‌ها استفاده خواهید کرد و با استفاده از آن‌ها پوست شاداب و بانشاط خواهید داشت.

مزایای استفاده از کرم دست و لوسیون کدام‌ ها می‌باشند؟

توجه نمایید که کرم‌ ها و لوسیون ‌ها مزایای بسیار زیادی برای بدن شما دارند که شما می‌توانید با استفاده از آن ‌ها این مزایا را به بدن خودتان هدیه دهید. از مزایای کرم دست و لوسیون ها این می‌باشد که این موارد به پوست شما رطوبت رسانی می‌کنند. اگر شما در مناطق خشک زندگی می‌کنید و یا شرایط زندگی شما طوری می‌باشد که با پوست خشکی پوست رو به رو هستید، می‌توانید با استفاده از کرم و لوسیون رطوبت مورد نیاز پوست خودتان را تامین کنید. توجه نمایید که خشکی پوست بیماری خطرناکی است که می‌تواند عارضه‌ های دردناک‌تری را در ادامه برای شما به ‌دنبال داشته باشد. پس اگر حفظ سلامت و زیبایی برای شما مهم می‌باشد، استفاده از کرم و لوسیون را در صدر فعالیت ‌های خودتان قرار دهید. علاوه‌ بر رطوبت رسانی، استفاده مداوم از کرم و لوسیون می‌تواند خشکی پوست را نیز درمان کند و پوست شما را به حالت عادی خودش برگرداند. به‌ طور کلی استفاده از لوسیون‌ ها حس نرمی و لطافت خاصی را به شما می‌دهد و همچنین باعث خوش ‌بو شدن بدن شما می‌شود که این دو مورد از مواردی هستند که می‌توانیم آن ‌ها را در زمره مزایای کرم و لوسیون قرار دهیم. اگر بدن شما دچار پینه های مختلفی می‌باشد و یا به دلیل خشکی قسمت ‌هایی از بدنتان ترک می‌خورد، شما می‌توانید با استفاده از کرم و لوسیون به ‌راحتی و بدون هیچ‌ گونه مشکلی از شر این بیماری ‌ها راحت شوید زیرا کرم‌ ها و لوسیون‌ ها نقش بسزایی در جدا کردن سلول‌‌های مرده از پوست دارند. یکی دیگر از مزایای کرم و لوسیون این است که شما با استفاده مداوم از این محصولات شفافیت پوست خودتان را چندین برابر خواهید کرد و می‌توانید از سفید شدن و شفاف‌تر شدن پوست خودتان لذت ببرید. لوسیون‌‌ها و کرم‌ ها شفافیت خاصی به بدن شما می‌دهند و برخی از آن ‌ها می‌توانند حتی به‌ عنوان اسکراب عمل کنند و سلول‌ های مرده را از سطح پوست شما به ‌راحتی و بدون هیچ ‌گونه مشکل خاصی جدا کنند.

طریقه استفاده از کرم دست و لوسیون بدن چگونه است؟

اگر شما می‌خواهید که تاثیر کرم دست و لوسیون را چندین برابر کنید باید سعی کنید با روش درست از آن ‌ها استفاده کنید. در مرحله اول شما باید سعی کنید که سطح پوست خود را از هرگونه آلودگی پاک کنید. سطح پوست خودتان بشویید و بعد از گذشت حدود ده دقیقه باقی‌مانده شوینده را با آب، آبکشی کنید و اجازه دهید که تمام مواد شیمیایی روی پوست شما از بین بروند. بعد از آن شما باید سعی کنید که با استفاده از یک لیف سلول‌ های مرده را از روی سطح پوست خودتان جدا کنید و بدن خودتان را تمیزتر کنید. در این زمینه سعی کنید که تمام مراحل شستشو را با آب ولرم انجام دهید و به‌ هیچ‌ عنوان آب را خیلی داغ نکنید زیرا آب داغ می‌تواند چربی‌ های مناسب پوست شما را از بین ببرد. در مرحله بعد سعی کنید که لوسیون را روی دست خود بریزید و اجازه دهید چند دقیقه بگذرد تا لوسیون کمی گرم شود بعد از آن لوسیون آن را در اقصی نقاط بدن خودتان بمالید و حدود پنج دقیقه اجازه دهید تا لوسیون جذب بدن شما شود. توجه نمایید که جذب شدن لوسیون به بدن، کمک شایانی به افزایش تاثیر کرم و لوسیون می‌کند. شما می‌توانید کرم را نیز دقیقاً با همین روش استفاده کنید تا بتوانید به نرمی، شادابی، و لطافت پوست خودتان کمک کنید.

چه زمانی باید از کرم دست و لوسیون استفاده کنیم؟

توجه نمایید که شما باید هنگامی از کرم دست و لوسیون استفاده کنید که حس می‌کنید بدن شما به آن نیاز دارد. استفاده از کرم و لوسیون هر روزه نیست و شما می‌توانید تنها زمانی از آن استفاده کنید که احساس کردید نیاز دارید که تازگی دوباره را به بدن خودتان هدیه دهید.‌ توجه نمایید که استفاده از لوسیون‌ ها هیچ ضرر و عوارضی برای شما نخواهد داشت و تنها باعث شفافیت بیشتر و خوشبویی بیشتر بدن شما می‌شود. توجه نمایید که بهترین زمان برای استفاده از کرم دست و لوسیون بعد از حمام کردن می‌باشد. شما باید هنگامی لوسیون را روی بدن خودتان بمانید که هنوز به‌ طور کامل بدن شما خشک نشده‌است و هنوز کمی رطوبت روی پوست شما وجود دارد. توجه نمایید که لوسیون ‌ها برای تنظیم پی اچ تمام سطح پوست شما و همچنین جلوگیری از خشکی پوست شما یک مورد ضروری و حیاتی می‌باشند پس اگر سلامت پوست برای شما مهم می‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم که حتما از این لوسیون‌ ها استفاده کنید تا بتوانید شادابی را به پوست خودتان هدیه دهید. قبل‌ از خرید لوسیون شما باید به مواردی توجه داشته باشید. لوسیون‌ ها برای انواع مختلف پوست ‌ها طراحی و تولید می‌شوند و شما باید سعی کنید که لوسیونی را استفاده کنید که با پوست شما هماهنگی داشته باشد. در رابطه با کرم‌ ها نیز همین موضوع صادق است برای مثال اگر شما پوست چربی دارید باید از کرم و لوسیونی استفاده کنید که مخصوص پوست چرب می‌باشند و یا اگر دارای پوست خشک هستید بعد از کرم و لوسیونی استفاده کنید که متناسب با شرایط پوست خشک طراحی و تولید شده‌اند.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.