10% تخفیف بیشتر در صورت خرید نقدی !

کاندوم انار کدکس

موجود

68,850 تومان

کاندوم قهوه کدکس

موجود

68,850 تومان

کاندوم نازک کدکس

موجود

68,850 تومان

کاندوم نوبل کدکس

موجود

68,850 تومان

خرید کاندوم با بسته بندی محرمانه

همه ما هنگام خرید از داروخانه ها بسته های رنگی و کوچکی را دیده و برایمان سوال پیش آمده که این بسته ها چی هستند؟

کاندوم وسیله ای از جنس لاتکس می باشند که از تماش مستقیم آلت تناسلی مرد و زن جلوگیری می کند حال بهتر است به سوال هایی که در ذهنتان ایجاد شده پاسخ دهیم.

کاربرد کاندوم چیست؟ و چرا باید از کاندوم استفاده کنیم؟

کاربرد اصلی کاندوم جلوگیری از بارداری نا خواسته می باشد.در این روش جلوگیری از بارداری ‌‌‌‌کاندوم از انتقال اسپرم ها به رحم جلوگیری می کند و مانع تشکیل لقاح می شود.

علاوه بر کاربرد بالا یکی دیگر از کاربرد های انواع کاندوم جلوگیری از انتقال بیماری های جنسی مثل ایدز و زگیل تناسلی می باشد.

آیا استفاده از کاندوم لذت رابطه جنسی را کاهش می دهد؟

بسیاری از افراد فکر می کنند که با استفاده از کاندوم لذت کمتری را تجربه می کنند.اما امروزه با ‌پیشرفت این محصول زخامت آن بسیار کاهش یافته به طوری که علاوه بر آرامش خیال و اطمینان خاطری که به طرفین هدیه می دهد از لذت رابطه جنسی نیز نمی کاهد و حتی با استفاده از انواع کاندوم می توان لذت بیشتری را نیز تجربه کرد.

کاندوم چند نوع دارد؟انواع کاندوم ها کدام است؟

کاندوم ها انواع زیادی دارند که موارد پر استفاده آنها عبارتند از:

کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری یکی از کاندوم های مردانه به حساب می آید.استفاده از این کاندوم به دلیل داشتن ماده بی حس کنند در ته آن که هنگام پوشیدن نوک الت را آغشته می کند باعث افزایش زمان ارگاسم می شود و برای افرادی که خواهان رابطه طولانی تر و یا مشکل زودانزالی دارند کاربردی می باشد.اما باید دقت داشته باشید که ماده موجود در کاندوم تاخیری با واژن زن  برخورد نکند زیرا این کار نتیجه برعکس می دهد و زمان رسیدن به ارگاسم خانم را افزاش می دهد.

کاندوم برقی یا ویبره دار

این نوع کاندوم نیز مانند نوع تاخیری مردانه می باشد. با استفاده از این کاندوم و وارد کردن لرزه های الکتریکی بسیار خفیف با آلت آقایان باعث می شود تا مدت زمان بیشتری طول بکشد تا فرد به ارگاسم برسد همچنین به افرادی که مشکل نعوظ دارند  نیز کمک می کند.

از طرفی به دلیل ایجاد ویبره باعث افزایش لذت بیشتر خانم ها می شود و زمان ارگاسم آنها را کاهش می دهد.

از این کاندوم بیشتر برای افزایش لذت در رابطه استفاده می شود و می توان آن را با سایر کاندوم ها استفاده کرد.

کاندوم خاردار

این نوع کاندوم مردانه یکی از پرطرفدارترین نوع کاندوم ها می باشد.در سطح بیرونی این کاندوم شیار هایی از جنس خود کاندوم وجود دارد که باعث افزایش لذت جنسی بیشتر برای طرفین به خصوص خانم ها می باشد.[/vc_toggle][vc_toggle title="در استفاده از کاندوم چه نکاتی را باید بررسی کنیم؟" el_class="show-more"]

  • قبل از استفاده از کاندوم حتما تاریخ انقضا آن را بررسی کنید
  • از هر کاندوم فقط برای یکبار استفاده کنید
  • از پاره نبودن کاندوم قبل از استفاده اطمینان حاصل کنید
  • کاندوم را بعد از استفاده در توالت نیندازید

[/vc_toggle][vc_toggle title="بهترین مارک کاندوم کدام است؟" el_class="show-more"]امروزه مارک ها و شرکت های بسیاری در حال تولید کاندوم هستند اما در ایران چند شرکت با توجه به کیفیت و قیمت مناسب بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند که عبارتنداز:

  • کاندوم کدکس
  • کاندوم کاپوت
  • کاندوم ساگامی

[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.