مشاهده همه 12 نتیجه

محصولات دکتر راشل

محصولات دکتر راشل یکی از شناخته شده ترین محصولات پوستی در سطح جهان می باشند.اگر شما فردی هستید که به سلامت پوست خود و استفاده از محصولات با کیفیت اهمیت می دهید حتما با برند دکتر راشل آشنایی دارید.

برند دکتر راشل در سال 2000 و در کشور امارات فعالیت خود را آغاز کرد.این شرکت با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا و به کار گیری مجرب ترین دانشمندان اقدام به تولید محصولات با کیفیت و موثر کرده است.پس در جواب این سوال که “محصولات دکتر راشل ساخت کدام کشور است؟” می توان گفت این برند در امارات مهندسی شده و در چین تولید می شود که باعث پایین تر آمدن قیمت محصولات دکتر راشل می شود.

معرفی محصولات برند دکتر راشل

همانطور که گفتیم دکتر راشل محصولات فراوانی را تولید کرده که دربین آنها حتی محصولات پوستی آقایان نیز وجود دارد.دکتر راشل سرم ، کرم، ماسک و ژل های فراوانی با عصاره های چای سبز، ویتامین سی ، آلوئه ورا و طلا را در لیست محصولات خودش جای داده.اما اگر باز هم برای شما این سوال پیش آمده که محصولات دکتر راشل خوبه؟ باید بگوییم برای درک کیفیت محصولات دکتر راشل کافیست فقط یکبار از این برند استفاده کنید تا تاثیرش را به چشم ببینید.در مورد قیمت محصولات دکتر راشل باید بگوییم کیفیت این برند نسبت به قیمت پرداختی خیلی به صرفه می باشد.