سرم ضد پیری طلا 24 و کلاژن بریلی

موجود است

103,000 تومان

سرم دور چشم غلتکی ویتامین سی بریلی

موجود است

103,000 تومان

سرم دور چشم غلتکی رتینول بریلی

موجود است

103,000 تومان

ماسک ورقه ای گل رز بریلی

موجود است

8,500 تومان

سرم دوفاز روشن کننده بریلی

اتمام موحودی

101,100 تومان

سرم رتینول لیفتینگ بریلی

اتمام موحودی

95,200 تومان

سرم ضد التهاب بریلی

اتمام موحودی

142,700 تومان

پکیج ضد جوش بریلی

اتمام موحودی

226,000 تومان

سرم کلاژن بریلی

اتمام موحودی

95,200 تومان

سرم گل رز بریلی

اتمام موحودی

101,100 تومان

پچ دور چشم اسمانتوس بریلی

اتمام موحودی

113,000 تومان

سرم دور چشم رتینول بریلی

اتمام موحودی

113,000 تومان

سرم ضدجوش حلزون بریلی

اتمام موحودی

98,800 تومان

سرم تقویت مژه بریلی

اتمام موحودی

95,200 تومان

سرم دور چشم ویتامین سی بریلی

اتمام موحودی

105,900 تومان

محصولات بریلی

محصولات بریلی (BREYLEE) یکی از معتبر ترین محصولات مراقبتی پوستی برای خرید می باشد.برند بریلی با داشتن بهترین لوازم مراقبتی پوست و با داشتن بهترین قیمت ها بسیار معروف می باشد که کاربر های سایت نی نی سایت بسیار در مورد آن صحبت می کنند.

برند بریلی (Breylee) یک برند مرغوب آسیایی است که هدف گذاری موسسین این شرکت پیشروی در مسیر استفاده از مواد طبیعی و کسب دست آورد های فن آورانه به طور هم زمان برای تولید محصولات با کیفیت است. محصولات بریلی با این رویکرد که یک نواختی استاندارد زیبایی نیست و هر کس بینظیر و خاص است و قدرت منحصر به فرد خود را دارد طراحی می‌شود بنا بر این تولیدات شرکت بریلی طیف بسیار گسترده ای مثل سرم بریلی، ضد جوش بریلی، روشن کننده بریلی، ماسک ورقه ای بریلی، کرم بریلی و… را شامل میشود.

فروشگاه رنگدونه مفتخر است نمایندگی بریلی را در کشور ایران را در اختیار داشته باشد و محصولات بریلی را به دست هموطنان ایرانی برساند.

برای بریلی سن و قومیت و وضعیت زندگی شما اصلا مهم نیست، شرکت بریلی به دنبال ارائه بهترین راه حل برای مراقبت از پوست و رفع نیاز های شخصی شماست و در صدد بهبود اعتماد به نفس و چشمگیر تر شدن ظاهر شما استو

اگر به دنبال این مساله هستید که محصولات بریلی ساخت کجاست؟ باید بگم محصولات بریلی ساخت چین است اما در اصل یک شرکت فیلیپینی به حساب می‌آید و چون محصولات بریلی مجوز FDA را دارند در بازار جهانی از جمله امریکا در دسترس عموم قرار دارند.

بریلی جز برترین تولید کنندگان محصولات مراقبت پوستی است که محصولات مقرون به صرفه و با کیفیت را تولید می‌کند و فرمولاسیون محصولات بریلی صرفا از طبیعی ترین نواد تشکیل شده و تمام محصولات بریلی از سرم تخصصی بریلی تا ضد آفتتاب بریلی طی سال ها تجربه  و بررسی تیم تحقیقاتی این شرکت تولید می‌شود. شرکت بریلی متعهد شده محصولاتی به شما عرضه کند تا ظاهری زیبا و پوستی سلامت داشته باشید.

لازم به ذکر است شرکت بریلی و شرکت لانبنا به مدت 5 سال است زیر مجموعه غول تجاری چین یعنی شرکت شنژن شده اند که در این مدت با پیشرفت های چشم گیر خود موفق به کسب گواهی نامه های افتخار و گواهی ثبت اختراع فراوان مثل سرم آمپول بریلی شده اند بنا براین برند بریلی و لانبنا از بزرگترین تولید کنندگان محصولات مراقبت پوستی مثل محصولات دور چشم بریلی، ضد جوش سر سیاه بریلی، کوچک کننده منافذ بریلی و… هستند.

شرکت بریلی با توجه به پیشرفتت های اخیرش روز به روز دارای محبوبیت بیشتر میشود و به دنبال افزایش نمایندگی بریلی در کل جهان است.

محصولات بریلی ساخت کجاست؟

محصولات تولید شده در شرکت بریلی تماما ساخت کشور چین می باشد اما در بعضی از سایت که گفته می شود که این محصولات کره ای است که این مورد اشتباه می باشد.

قیمت محصولات بریلی چقدر است؟

شرکت بریلی محصولات متنوعی را به بازار عرضه کرده است که این محصولات شامل رنج های قیمتی متفاوتی می باشند اما باید در نظر داشته باشید که محصولات بریلی نسبت به کیفیت،  قیمت بسیار مناسبی دارند برای دریافت لیست قیمت محصولات بریلی کافیست به دستی بندی این محصول در سایت رنگدونه مراجعه کنید.

آیا محصولات بریلی ارگانیک هستند؟

محصولات BREYLEE آب معدنی و اسانس گیاهی را از گیاهان گرانبهایی که به صورت ارگانیک کشت می شوند استخراج می کند،که مشکلات پوستی مختلف را حل می کند، و توانایی پاکسازی پوست را فعال می کنند.

آیا محصولات بریلی خوبه؟

محصولات بریلی یکی از باکیفیت ترین محصولات پوستی چینی هستند که به طور تخصصی برای رفع مشکل های خاص تولید شده اند.این محصولات به طوری تاثیرگذار هستند که شما به هیچگونه محصول اضافی برای مصرف در کنارشان احتیاج ندارید.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.