سرم برنج بیوآکوا

موجود

80,273 تومان

سرم صورت ویتامین C دوس لوناس

موجود

23,800 تومان

انواع کرم ضد لک و روشن کننده پوست

لک های پوستی و همچنین تیرگی های پوست از رایج ترین مشکلات پوستی هستند. به همین دلیل، کرم ضد لک و روشن کننده پوست بسیار پرطرفدار و محبوب هستند. اما سوال اصلی این است که کرم های ضد لک و روشن کننده مرغوب دارای چه ویژگی هایی هستند؟ و اینکه آیا می شود بدون تجویز پزشک از کرم های ضد لک و روشن کننده پوست استفاده کرد؟

کرم‌ های ضد لک و روشن ‌کننده همان‌ طور که از نام آن ‌ها پیداست از به وجود آمدن لک ‌ها در صورت شما جلوگیری می‌کنند و باعث از بین رفتن آن‌ ها می‌شوند. کرم ‌های روشن ‌کننده نیز از تیره شدن نواحی مختلفی از پوست شما جلوگیری می‌کنند و زیبایی شادابی را برای پوست شما به ارمغان می‌آورند. همه ما ممکن است در گذر زمان دچار عارضه‌ های پوستی متفاوت و مختلفی شویم، به ‌همین دلیل استفاده از انواع مختلف محصولات مراقبت از پوست که کرم‌ های ضد لک و روشن ‌کننده نیز در میان آن‌ ها قرار می‌گیرند، می‌توانند به ما کمک کند تا زیبایی از دست ‌رفته خودمان را به‌ راحتی و با کمترین هزینه ‌ها باز پس گیریم. توجه نمایید که این کرم‌ های ضد لک به ‌خودی‌ خود دارای مواد روشن ‌کننده نیز هستند و شما در کنار استفاده از این کرم ‌ها، پوست خود را یک درجه نیز روشن ‌تر می‌کنید. به ‌هر حال اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به‌ سلامت پوست خودتان اهمیت می‌دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما این مطلب را تا انتها بخوانید و در رابطه با انواع مختلف این کرم ‌ها اطلاعات کسب کنید و متوجه شوید که چگونه باید از این کرم‌ ها استفاده کنید. توجه نمایید که شما می‌توانید با استفاده از این کرم ‌ها با کمترین هزینه‌ ها و با ساده‌ترین روش ‌ها، زیبایی را به پوست صورت خودتان هدیه دهید و اعتماد به ‌نفس خودتان را نیز در این زمینه بالاتر ببرید. پس اگر می‌خواهید که بیشتر در رابطه با مشخصات کرم‌ های ضد لک و روشن ‌کننده اطلاعات کسب کنید، ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید؛ زیرا ما در ادامه بیشتر در رابطه با این موضوعات برای شما صحبت خواهیم کرد.

کرم ضد لک چیست؟

کرم ‌های ضد لک همان ‌طور که از نام آن ‌ها پیداست از به وجود آمدن لکه در صورت شما جلوگیری می‌کنند و اگر صورت شما دارای لکه‌ های گوناگون باشد آن را از بین می‌برند. توجه نمایید که انواع مختلف کرم ‌های ضد لک با فرمولاسیون های گیاهی طراحی و تولید می‌شوند تا بتوانند بدون داشتن هیچ‌ گونه عوارضی، لک‌ه ها را از پوست صورت شما پاک کنند. توجه نمایید که لکه ‌های مختلفی مانند لک‌ه های هورمونی، لکه ‌های آفتاب سوختگی، لکه های بارداری، و همچنین لک ‌های به ‌جامانده از انواع مختلف جوش ‌های چرکین روی پوست می‌توانند باعث آزار و اذیت شما شود و اعتماد به‌ نفس شما را پایین بیاورند؛ در این زمینه شما می‌توانید با استفاده از کرم ضد لک و روشن ‌کننده به ‌راحتی و بدون هیچ‌ گونه مشکلی این لکه ‌ها را از بین ببرید و از داشتن پوستی زیبا و شفاف لذت ببرید. توجه نمایید که شما با استفاده از این کرم‌ های ضد لک به‌ مرور متوجه خواهید شد که لکه ‌های روی پوست شما کم‌رنگ‌تر می‌شوند و با ادامه مصرف شما شاهد از بین رفتن این لکه‌ ها خواهید بود. توجه نمایید که به ‌طور کلی کرم ‌های ضد لک، روشن‌ کننده نیز می‌باشند و می‌توانند باعث شوند که پوست شما شفاف‌تر از قبل شود. علاوه ‌بر این موارد، در کرم‌ های ضد لک و روشن ‌کننده مواد مغذی مناسب برای تغذیه سلول ‌های پوست وجود دارند که می‌توانند شادابی پوست شما را چندین برابر کنند.

محصولات ضد لک و روشنن کننده چگونه عمل می کنند؟

محصولات روشن کننده پوست با کاهش ملانین پوست، که نوعی رنگدانه پوستی می باشد کار می کنند.که بیشتر توسط افرادی که دارای مشکلات پوستی از جمله لک های پیری و یا لکه های آکنه یا تغییر رنگ مربوط به مشکلات هورمون ها را دارا می باشند، مورد استفاده قرار می گیرد.

کرم‌ های روشن‌ کننده چیست؟

درست مانند کرم های ضد لک، کرم‌ های روشن‌کننده نیز می‌توانند زیبایی را به شما بازگردنند. همان‌ طور که از نام این کرم‌ ها پیداست، این محصولات می‌توانند پوست صورت شما را یک درجه شفاف‌تر و روشن‌تر بکنند. شما حتی با استفاده کوتاه ‌مدت از این محصولات نیز شاهد روشن‌تر شدن پوست خود خواهید بود. توجه نمایید که کرم‌ های ضد لک نیز دارای خواص روشن‌ کننده می‌باشند اما اگر شما دچار لک نیستید و تنها می‌خواهید که پوست صورت خود را روشن ‌تر کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از کرم های روشن‌ کننده استفاده کنید تا بتوانید زیبایی را راحت‌تر به پوست خودتان برگردانید. این کرم ‌ها دارای موادی می‌باشند که رنگدانه ‌های پوست شما را یک درجه روشن ‌تر می‌کنند و باعث به وجود آمدن پوستی با کیفیت در شما می‌شوند.

ترکیبات مشترک کرم‌ های ضد لک و روشن ‌کننده کدام‌ ها می‌باشند؟

در کرم ‌های ضد لک و روشن ‌کننده از ترکیبات پایه و مشابه استفاده می‌شود که این ترکیب ‌ها هر کدام مزایای خاص خود را برای پوست دارند‌. برای مثال یکی از این ماده‌ ها، هیدروکینون ها می‌باشند که این ماده‌ از تولید ملانین در پوست جلوگیری می‌کنند و شادابی پوست را چندین برابر می‌کند. از موارد دیگر ما می‌توانیم به ویتامین سی که باعث روشن‌ سازی و ترمیم پوست می‌شود، عصاره شیرین‌بیان که از آسیب رسیدن به پوست جلوگیری می‌کند، عصاره جلبک که فواید شگفت ‌انگیزی برای پوست دارد، آربونیم که با ملانین در پوست مبارزه می‌کند و اسید کوجیک که دارای خاصیت ضد لک و همچنین تنظیم‌ کننده آنزیم‌ های مراقبتی پوست می‌شود را نام ببریم. هر کدام از این موارد می‌توانند به ‌نحوی باعث بهبود شرایط شرایط پوستی شوند.

هنگام استفاده از انواع مختلف کرم ‌های ضد لک و روشن ‌کننده، به چه مواردی دقت داشته باشیم؟

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که از کرم ‌های ضد لک و روشن ‌کننده استفاده می‌کنید باید بدانید که هنگام استفاده از این محصولات اگر اقدامات خاصی را انجام دهید می‌توانید تاثیر این محصولات را در پوست خودتان چندین برابر کنید. ما در ادامه مواردی را برای شما خواهیم گفت که شما می‌توانید با توجه به این نکات هنگام استفاده از کرم‌ های ضد لک و روشن ‌کننده در کوتاه ‌ترین زمان به نتیجه دلخواه خودتان برسید. اگر شما در از این کرم ‌ها افاده می‌کنید، سعی کنید که کمتر در معرض تابش نور مستقیم خورشید قرار بگیرید زیرا نور خورشید می‌تواند لکه های پوستی ایجاد کند. اگر مجبور هستید که بیرون بروید، حتما از کرم ضدآفتاب و کلاه استفاده کنید تا از تابش نور مستقیم خورشید به پوست خود جلوگیری کنید. توجه نمایید که هنگام استفاده از کرم ضدآفتاب، از کرم‌ های با اس پی اف بالا استفاده کنید تا نور خورشید هیچ به‌ هیچ‌ عنوان نتواند به پوست شما برسد. توجه نمایید که نور خورشید می‌تواند تمام فعالیت‌ های کرم های ضد لک و روشن ‌کننده را از بین ببرد و پوست شما را به حالت قبل برگرداند. نکته دیگر که شما باید هنگام استفاده از کرم ضد لک و روشن ‌کننده بدانید این است که هنگام استفاده از این کرم‌ها صبور باشید و سعی کنید که در درازمدت تاثیر کرم را مشاهده کنید.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.