سلامت و زیبایی

7 نکته برای انتخاب ریمل مناسب خودتان

ریمل مناسب

 

انتخاب ریمل مناسب آنچنان که به نظر می رسد ساده نیست. ریمل های مختلف علاوه بر ماندگاری متفاوت، می توانند تاثیر و احساس متفاوتی را نیز ایجاد کنند. همه افراد می دانند که ریمل برای چه چیزی استفاده می شود. اما ما در این جا به شما هفت نکته می گوییم که بهترین ریمل را برای فرم مژه های خودتان انتخاب کنید.

چگونه می توان بهترین ریمل را برای خود انتخاب کرد؟

1. ابتدا بدانید که واقعا به چه نوع ریملی نیاز دارید؟

آرایش شما تعیین می کند که ریمل مناسب برای شما چیست. ریمل را برای آرایش روزانه استفاده می کنید یا مجالس رسمی؟ این موارد تعیین کننده نوع ریمل شما خواهد بود. با توجه به نوع آرایشتان خواهید فهمید که ریمل ضد آب بگیرید یا محلول در آب؟

اگر شما در یک محیط گرم با هوای شرجی  و مرطوب زندگی می کنید، یا آبریزش چشمی دارید و چشم هایتان خیلی خیس می شود، ریمل ضد آب برای شما مناسب تر است. زیرا این ریمل ماندگاری بهتری دارد و کمتر باعث ایجاد لکه ها در زیر چشم می شود.

اما اگر همیشه از ریمل ضد آب نیز استفاده کنید خسته کننده و مضر خواهد بود. پاک کردن این ریمل ها سخت است و بسیاری از افراد با آن احساس سنگینی می کنند.

توصیه ما این است که هر دو نوع ریمل را در کیف آرایشی خود داشته باشید. به این شیوه می توانید در موقعیت مناسب از آن ها استفاده کنید.

ریمل مناسب

2. رنگ پوست و رنگ چشم شما تعیین می کند که ریمل مناسب برای شما چه رنگی است.

ممکن است فکر کنید که ریمل ها همه مشکی اند. اگر چه در ایران اکثر ریمل ها مشکی هستند، چون که اکثر افراد چشم ها و موهای تیره دارند. اما ریمل های رنگی نیز وجود دارند.

اگر می خواهید چشم های خود را برجسته کنید و باعث جلب توجه به سمت چشم ها شوید، ریمل مشکی به چشم های شما زرق و برق می دهد. اما اگر می خواهید فقط کمی بیشتر مژه هایتان را بولد کنید، می توانید از ریمل های قهوه ای استفاده نمایید.

رنگ ابرو، مژه و چشم در انتخاب ریمل مناسب خیلی اهمیت دارد. با این وجود برخی از افراد، انتخاب جسورانه تری نیز دارند. ریمل های رنگی، اگر چه جذاب هستند، اما همه ی افراد حاضر نیستند از آن ها استفاده کنند. به عنوان مثال یک ریمل آبی به چشم های قهوه ای زرق و برق می دهد.

3. می خواهید بعد از استفاده از ریمل مژه هایتان چگونه به نظر برسند؟

پاسخ این سوال بخش زیادی از مساله را حل می کند. ریمل مناسب شما باید چوب هایی متناسب با خواسته تان داشته باشد.

قبل از خرید ریمل باید این سوال را حتما از خود بپرسید. برس ریمل ها تاثیر نهایی را در فرم مژه های شما می گذارند. برس های صاف  و مستقیم باعث می شوند که مژه های کوچک، بزرگ تر نشان داده شود و مژه ها را پررنگ تر کرده و به صورت جدا از هم نشان می هد.

برس هایی که حالت منحنی و کلاسیک دارند به این شیوه عمل نمی کنند. این برس ها مژه ها را پر تر و فر نشان می دهند. پس برای افرادی که مژ های مستقیم دارند و می خواهند آن ها را فر کنند مناسب هستند.

ریمل مناسب

چند راهنمایی ساده برای انتخاب برس ریمل مناسب:

اگر مژه های نازکی دارید باید به دنبال برس ریملی باشید که مژه های شما را ضخیم تر نشان دهد. برای این موضوع به دنبال یک چوب ریمل بزرگ و مایع ریمل ضخیم باشید.

اگر مژه های کوتاه دارید، ریمل مناسب برای شما ریملی است که مژه هایتان را بلندتر نشان می دهد. به همین دلیل باید یک برس مژه و ابرو انتخاب کنید. ریمل مناسب شما باید یک برس بلند و نازک داشته باشد. در هنگام خرید این ریمل ها به ماندگاری آن دقت کنید که ماندگاری طولانی مدتی داشته باشد.

اگر چشم های کوچکی دارید، ریمل مناسب برای شما باید چشم ها را بزرگ تر نشان دهد و به آن ها جلوه ی بهتری بدهد. به همین دلیل باید سراغ برس های خمیده و چرب بروید. این ریمل ها مژه ها را بلندتر نشان داده و چشم شما جلوه ای بزرگ تر خواهد داشت.

اگر شما مژه های صاف و مستقیم دارید، بهتر است شما نیز از ریمل های خمیده استفاده کنید. به این صورت در کنار فر مژه، مژه های شما بلندتر نیز دیده خواهند شد. اما بهتر است ریملی را انتخاب کنید که ماندگاری بالایی داشته باشد و مژه های بلند شما به هم نریزند.

در کنار همه این موارد، ریمل مناسب نباید خیلی سنگین باشد و چشم را اذیت کند.

ریمل مناسب

4. ریمل مناسب برای چشم های حساس

اگر شما از لنزهای تماسی استفاده می کنید یا چشم های حساسی دارید، انتخاب ریمل مناسب برای شما دشوارتر است. برخی از ریمل ها می توانند باعث خارش، آبریزش و قرمزی چشم شوند.

به همین دلیل بهتر است هنگام خرید ریمل به مواد تشکیل دهنده و مواد اولیه آن دقت کنید. اگر ریمل شامل ماده ای بود که می دانید به آن حساسیت دارید، از خرید آن خودداری کنید.

5. نحوه انتخاب رنگ مناسب ریمل

ریمل های مشکی به شدت محبوب هستند. این رنگ تقریبا برای انواع چشم ها مناسب است. اما توصیه می کنیم با توجه به رنگ چشم و سایه تان، ریمل های آبی یا سبز را نیز امتحان کنید. این رنگ ها جلوه ای ویژه به چشم های شما خواهند بخشید.

6. به بو و بافت ریمل دقت کنید.

ریمل مناسب باید تمام توقعات شما از یک ریمل را برآورده کند. قبل از خرید ریمل حتما به بوی آن نیز توجه کنید. از ریمل هایی که رایحه آن ها خیلی قوی یا عجیب است خودداری کنید. همچنین از ریمل هایی که بویی به شدت کلوخه دارند نیز دوری کنید. این موارد نشان می دهد که ریمل از مواد اولیه چندان با کیفیتی ساخته نشده است.

7. از یک مارک معتبر استفاده کنید.

وقتی که سخن به ریمل مناسب می رسد؛ سعی کنید یک مارک معتبر تهیه کنید تا از ایمنی چشم های خود اطمینان داشته باشید. همیشه این نکته را به یاد داشته باشید، زیرا ریمل ها را بسیار نزدیک چشم استفاده می کنید و اگر جنس مواد آن خوبی نباشد، آسیب های جبران ناپذیری به چشم وارد می شود.

یادتان نرود که حتما در پایان روز آرایش خود را پاک کنید. مخصوصا پاک کردن آرایش چشم بسیار مهم است. زیرا این مواد شیمیایی باعث آسیب به چشم می شوند. اگر با نحوه پاک کردن آرایش آشنا نیستند و اهمیت آن را نمی دانید، می توانید در مقاله ضرورت پاک کردن آرایش صورت قبل خواب پاسخ این سوال را پیدا کنید.

همچنین یادتان باشد که هر پنج ماه یک بار ریمل خود را عوض کنید. به این شکل از عفونت هایی که ممکن است به وسیله فرچه دچار آن شوید، جلوگیری می نمایید.

ریمل مناسب

معرفی ریمل مناسب برای شما

ریمل اسنس صورتی اصل مدل I Love Extreme Crazy Volume

  • ریمل اسنس صورتی اصل ساخت شرکت آلمانی اسنس می باشد که به صورت تخصصی تولید شده و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد.ریمل اسنس صورتی به دلیل کیفیت بالا و ماندگاری خوبی که دارد به یکی از محصولات پر فروش در ایران تبدیل شده است.
  • یکی از ویژگی های اصلی ریمل اسنس صورتی، حجم دهندگی آن می باشد که باعث محبوبیت آن در بین افرادی که مژه کم پشت دارند شده است.برس انعطاف پذیر این ریمل که فرچه های کوچکی دارد باعث می شود تا رنگدانه های بیشتری را در خود جای دهد، در نتیجه مژه های شما رنگ یک دست مشکی گرفته و حجم مژه‌ها را تا حد زیادی افزایش می دهد.
  • ریمل اسنس صورتی اصل هرگز باعث ایجاد چسبندگی در بین مژه های شما نمی شود، همچنین می توانید آن را به راحتی با آب یا شوینده های مخصوص پاک کردن آرایش، پاک کنید.
  • یکی دیگر از ویژگی های ریمل اسنس صورتی ، ماندگاری بالای آن می باشد. شما می توانید در طول روز بدون اینکه این ریمل پوسته پوسته شود یا پاک شود و یا بریزد از آن استفاده کنید.
  • یکی از ویژگی های مهم شرکت اسنس این است که هیچکدام از محصولاتش را بر روی حیوانات تست نمی کند و با تست حیوانی مخالف است

ریمل حجم دهنده و بلند کننده مژه بیوآکوا

همانطور که گفتیم، خیلی مهم است که ریمل مناسب شما، یک مارک معتبر داشته باشد. این نکته را کسانی درک می کنند که به علت استفاده از لوازم آرایش غیر اورجینال دچار مشکلات سلامت شده اند. بیوآکوا از مارک های معتبر لوازم آرایشی است که قیمت مناسبی نیز دارد.

این ست ریمل دو تکه، به گونه ای طراحی شده که مکمل همدیگر باشند. یعنی شما چه بخواهید مژه های خود را پر پشت تر نشان دهید یا بخواهید مژه هایتان بلندتر به نظر برسد، این ریمل آن کار را برای شما انجام خواهد داد.

این ریمل مناسب با پوشش بالا، باعث ضخیم دیده شدن تارهای مژه می شود. همچنین ریمل بیوآکوا، حجم دهنده، حالت دهنده و براق کننده است. ریمل های بیوآکوا ضد آب و ضد عرق می باشند. به همین دلیل برای استفاده در فصل های مختلف سال و در مراسم های مختلف مناسب اند. این ریمل ها هیچ لکی در زیر چشم ایجاد نمی کنند و ماندگاری خوبی دارند.

برس این ریمل از ابریشم ساخته شده است، به همین دلیل نه تنها باعث ایجاد حساسیت نمی گردد، بلکه قابل شستشو نیز می باشد. پس می توانید بعد از چند بار استفاده آن را بشویید و نگران باکتری ها نباشید.

ریمل مناسب بیوآکوا، به سرعت روی مژه ها خشک  می شود و باعث مرطوب شدن آن ها می گردد. اگر می خواهید مژه های شما به طور کاملا طبیعی پر پشت و بلندتر دیده شوند، این ریمل انتخاب خوبی برای شما است. همین الان می توانید این ریمل ها را با 15 درصد تخفیف از سایت رنگدونه تهیه نمایید.

7 نکته برای انتخاب ریمل مناسب خودتان 7 نکته برای انتخاب ریمل مناسب خودتان

 

کلام آخر

اگر خواهان مژه هایی زیبا هستید، باید بدانید که بدون ابزار مناسب نمی توانید به این هدف دست پیدا کنید. انتخاب ریمل مناسب می تواند کمی شبیه به کلاس هندسه باشد. البته اگر جزو کسانی بودید که از هندسه بدتان می آمد، در این مقاله چند راهنمایی ساده را برای شما مطرح نمودیم.

شما می توانید با توجه به فرم مژه های خود، اندازه آن ها و رنگ مژه هایتان یک ریمل مناسب انتخاب کنید. اگر خیلی روی فرم مژه هایتان حساس باشید، بهتر است در مورد فرم برس ریمل مناسب بیشتر بدانید. ریمل های مستقیم برای بلندتر نشان دادن حالت مژه ها مناسب هستند.

ریمل هایی که حالت خمیده دارند، برای دادن فر به مژه ها و حجیم نشان دادن مژه ها مناسب هستند. در آخر ما در این مقاله ریمل مناسب را به شما معرفی کردیم که می توانید هر دوی این خاصیت ها را در یک ست داشته باشید.

 

 

0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک
اطلاع از
guest
امتیاز
لطفا به محصول امتیاز بدهید
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده تمامی دیدگاه ها